GÜNDEM
Giriş Tarihi : 28-08-2023 18:41

Muhammet Öztürk 30 Ağustos'u kutladı

30 Ağustos'ta Türk ordusunun tarih yazdığını, kanla şerefle kazanılmış bir zafer olduğunu söyleyen Muhammet Öztürk, ''Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere , tüm silah arkadaşlarını rahmet ve minletle anıyorum.'' dedi.

Muhammet Öztürk 30 Ağustos'u kutladı

Bünyesinde DDC Enerji, DDC Maden, DDC İnşaat, DDC Reklam ve DDC Lojistiği barındıran DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı nedeniyle açıklama yaptı. DDC Başkanı Öztürk, ''101. yılında göğsümüz kabara kabara şanlı zaferi bir kez daha idrak ediyoruz. Ne mutlu bize ki, kanlarıyla bedel ödeyen, şerefleriyle şehadet mertebesine ulaşan şehitlerimizin nesilleriyiz. Bugün müreffeh ve aydın bir Türkiye'miz varsa ; bu 26 Ağustos 1922'de başlayıp 30 Ağustos 1022'de zaferle sonuçlanan büyük taaruzun neticesidir. Kutlu olsun.'' dedi.

İş insanı Muhammet Öztürk, açıklamasında şu görüşlere yer verdi ; '' 30 Ağustos 1922’de Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin başarıyla sonuçlanmasıyla, Gazi Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde başlatılan kurtuluş mücadelesi kesin ve kalıcı bir zafere ulaşmıştır. “Büyük Taarruz” ile Dumlupınar'da kazanılmış önemli bir zaferdir. Ülkenin işgal birliklerinden kurtarılması ve Anadolu'muzda topraklarımızın geri alınması yönünde elde edilen çok büyük bir zaferdir. Bu anlamda şehitlerimizi , gazilerimizi şükranla yad ediyorum. Zafer Bayramı'mız kutlu olsun. ''

AdminAdmin