dizi/film
Giriş Tarihi : 19-04-2023 10:44

Camdaki Kız Fragman

Camdaki Kız dizisi 20 Nisan Perşembe Yeni Bölümüyle Kanal D'de olacak. Kanal D Camdaki Kız 75. bölüm fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

Camdaki Kız Fragman

KANAL D CAMDAKI KIZ 75. BÖLÜM İZLE | CAMDAKI KIZ 75. BÖLÜM | CAMDAKI KIZ YENİ BÖLÜM

 

20 Nisan Perşembe günü 75. bölümüyle yayında olacak Camdaki Kız dizisinin yeni bölümünde Nalan, annesi Feride'nin kendisine yazdığı mektupla derinden duygulanıyor. Öte yandan Gülcihan'ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan hastaneye gider. Hastanede Muzo ile karşılaşan Nalan, ondan beklediği samimiyeti bulamaz. Diğer taraftan Billur'da Nalan'ı yalnız bırakma kararı alır. Hayri ise hastaneye gelerek kıskançlık krizi yaşar ve Nalan'ı zor durumda bırakır.

Nalan, Hayri'nin evliliğinin kendisi yüzünden bitmesini istemez. Ancak Hayri, Türkan'dan boşanmakta kararlıdır. Hayri, dediğini yapar ve Türkan'dan boşanır. Nalan, Türkan'a karşı çok mahcuptur. Hayri, Nalan'ın hayatında sahip olduğu yeri tekrar alır. Nalan'ın Hayri'yle görüşmesini istemeyen Billur, Nalan'ı sert bir şekilde uyarır.  Camdaki kız yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

KANAL D CAMDAKI KIZ 75. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D CAMDAKI KIZ 75. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D CAMDAKI KIZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KANAL D CAMDAKI KIZ TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük(Web)