Gençler Bark ile coştu

  • 2013-12-26 11:21:22 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gençler Bark ile coştu

 

Gebze Belediyesi Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında sahne alan Grup Bark, GKM’yi dolduran Gebzeli gençlere unutulmaz bir akşam yaşattı

 

GENÇLER COŞTU

 

Gebze’de gençleri coşturan konser. Gebze Belediyesi Aralık ayı kültür sanat etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. Birbirinden farklı etkinliklere imza atan Gebze Belediyesi, önceki akşam gençleri bir araya getiren Rock konseri düzenledi. Üyeleri Gebzeli gençlerden oluşan Grup Bark’ın seslendirdiği Türk Rock müziği eserleri Gebze Kültür Merkezi salonunu dolduran gençleri coşturdu. Konser öncesi salonu dolduran gençlere hitaben kısa bir selamlama konuşması yapan, toplumun her kesimine hitap edecek etkinlikler düzenlemeye özen gösterdiklerini söyledi.

 

KÜLTÜR KENTİ

 

Gençlerin fikirlerini ve isteklerini her zaman önemsediklerini ifade eden Başkan Köşker, “Etkinlikler, Gebze’mizde yapılan her hizmet; siz gençlerle güzel. Altyapı ve üst yapı sorunlarını hızla çözdüğümüz Gebze’miz artık, sizlerin katılımıyla düzenlenen birbirinden farklı kültür sanat etkinlikleriyle kültürel etkinlikleri anılan bir şehir haline geliyor. İyi seyirler, iyi eğlenceler dilerim” dedi. Konuşmanın ardından sahne aşan Grup Bark, seslendirdiği Türkçe Rock eserleriyle salonu dolduran gençlere unutulmaz, müzik dolu bir akşam yaşattı.