Beylikbağı’na meydan

  • 2013-12-23 07:48:20 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Beylikbağı’na meydan

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Beylikbağı mahalle sakinlerine meydan projesi müjdesi verdi.

 

ESNAFA HAYIRLI İŞLER

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’den pazar turu. Başkan Köşker Pazar günü Beylikbağı bölgesi sakinlerine konuk oldu. Beylikbağı Sarı camii bölgesinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’e Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı da eşlik etti. Sarı camii bölgesinde Yavuz Selim Caddesi’nde esnaf ziyaretleri yapan Başkan Köşker, hayırlı işler temennilerini iletti.

 

YENİ BİR SEMT MEYDANI

 

Öğle namazının ardından vatandaşlarla da sohbet eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, soruları cevaplandırdı. Belediye çalışmalarına ilişkin vatandaşların sorularını cevaplayan, devam eden projelere ve hizmetlere ilişkin bilgi de veren Köşker, Gebze’nin tüm bölgeleri tüm mahalleleriyle modern bir şehir olabilmesi için geceli gündüzlü gayret gösterdiklerini vurguladı.

 

SON ŞEKLİ VERİLECEK

 

Sarı camii bölgesine kazandırılacak meydan çalışması için son aşamaya gelindiğini ve projenin hazırlandığını ifade eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’mize 12 yıldızlı belediyecilik ödülü kazandıran semt meydanlarından birisini de buraya yapacağız. Hazırlanan proje üzerinde istişarede bulunmak üzere bölge sakini hemşerilerimizle bir araya gelerek görüşlerini alacağız. Projenin son şeklini birlikte vereceğiz ve en kısa sürede çalışmalara başlayarak tamamlayacağız inşallah. Beylikbağımız, kendisine yakışan güzellikte ve modernlikte bir proje bir hizmete daha sahip olacak” dedi.