La bella'da minikler kendi çikolatalarını yapıyor

  • 2013-12-09 04:50:51 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
La bella'da minikler kendi çikolatalarını yapıyor

Açıldığı günden bu yana gerek lezzet gerek hizmet açısından olumlu geri dönüşler alan, La Bella Çikolata önemli bir etkinliğe imza attı. Geçen hafta sonu 2’sini düzenlediği “La bella Mini Çikolata Atölyesi” çocukların ilgi odağı oldu.

Miniklerin hem çikolataya doyduğu hem de hayal güçlerini geliştirdiği etkinlik hafta sonları La bella’da gerçekleşiyor.  4-12 yaş arası çocukların katıldığı ‘Mini Çikolata Atölyesi’nde, çocuklar önce yapmış oldukları çikolataları afiyetle yiyorlar ardından La bella’nın sıcak çikolata gibi ikramlarıyla mutlu oluyorlar. Çocuklar, yapmış oldukları çikolataların bir kısmını, kendilerinin süslediği kutulara koyup sevdiklerine ikram ve armağan etmek için yanlarında götürüyorlar.

İkincisi  geçen hafta sonu düzenlenen etkinlikte çocukların çok eğlendiğini ve mutlu olduğunu belirten işletme sahipleri,  bu neşeli günde diğer çocukları da aralarında görmekten mutluluk duyacaklarını ve mini atölyeye  katılmak isteyenlerin 262 426 66 00‘dan iletişim kurmaları gerektiğini ifade ettiler.

La bella Çikolata, butik çikolatacılık sektöründe hızla adını duyurmayı başardı. İki kadın girişimci Gamze Kamacı ve Özlem Akyürek’in birlikte işlettiği butik çikolata dükkanında hem taze çikolatalar yemek mümkün hem de cafe konsepti ile el yapımı pastalar eşliğinde çay, kahve ve sıcak çikolata gibi içecekler içmek mümkün.