Gebzeli sanatçı albüm çıkardı

  • 2013-12-03 09:50:27 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebzeli sanatçı albüm çıkardı

Gebzelilerin yakından tanıdığı sanatçı Mustafa Yılmaz’ın ‘Bir Dilek Tut’ adlı albümü çıktı. Gazetemizi ziyaret eden Mustafa Yılmaz, Yazı İşleri Müdürü Levent Altun’a yeni albümüyle ilgili bilgiler verdi.

Gebze’nin ilk radyocularından ve Gebze Belediyesi’nin 1990’lı yıllarda kurmuş olduğu Belediye Kültür sanat Merkezi’nin (BEKSEM) Türk Sanat Müziği bölümü üyelerinden olan Mustafa Yılmaz, çıkardığı albümdeki tüm söz ve müziklerin kendisi tarafından yapıldığını belirterek, “İlk Maxi Single albümü iki slow ve iki hareketli olmak üzere 4 şarkıdan oluşuyor. Bu şarkılar, Bir Dilek Tut, Sevgilim, Buraya Kadarmış ve İçim sızlamaz” diye konuştu.

Gebzeli bir sanatçı olarak albüm çıkarmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Mustafa Yılmaz, “Bir Dilek Tut’ ismini verdiğimiz ilk albümü sanatseverlerin beğenisine sunduk. Bundan sonra bu albümlerimin devamı gelecek. Ayrıca albümdeki şarkılara klip çekmeyi düşünüyorum. Klip maliyetleri yüksek olduğu için sponsor düşünebiliriz. Tüm Gebzeli hemşerilerimizim bizleri dinlemelerini ve desteklerini bekliyorum. Dağıtım ve basım şirketi Özdemir Plak olan bu albümde orkestrasından stüdyosuna ve fotoğrafçısına kadar profesyonel ekiplerle çalıştık’ diye konuştu. İstanbul’da özel kulüp ve davetlerde de sahne alan Mustafa Yılmaz, Gebze’de de bugüne kadar birçok mekânda sahne aldı. Şarkılarını Youtube ve Facebook sayfalarından da dinleyicileriyle buluşturan Yılmaz’ın albümü şu anda Gebze’de Fidan Kasetçilik, Bahadır Kırtasiye ve E-5 üzeri Shell benzin istasyonunda satılmakta olup çok kısa sürede tüm müzik marketlerde satışa sunulacak. Yılmaz ayrıca Studio Emrec Aranjör Emre Moğulkoç’a da teşekkür etti.

Aslen Gümüşhaneli olan Mustafa Yılmaz, Gebze’de doğup büyüdüğünü ve tüm hemşerilerinden destek beklediğini de sözlerine ekledi.