Gebze Cemevi'nde aşure etkinliği

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze Cemevi'nde aşure etkinliği

 

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Gebze Cem Evi Derneği’nin düzenlediği aşure etkinliğine katıldı. Milletvekili Kaplan, derneğe gelenlere aşure dağıttı.

 

Gebze’nin Hürriyet Mahallesi’nde faaliyet gösteren Gebze Cem Evi Derneği’nin bugün gerçekleştirilen aşure etkinliğine katılım son derece yoğundu. Etkinliğe katılan vatandaşlara aşure ikram edilirken, günün önemine ilişkin sohbetlerde bulunuldu.

 

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan da etkinliğe katıldı ve derneğe gelenlere aşure dağıtımına yardımcı oldu. Milletvekili Kaplan Dernek Başkanı Teslim Yıldız ve dernek üyeleriyle sohbet etti. Kaplan’a vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi ve etkinliğe katılmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

 

 

 

Gençlik şölenine davet

 

 

 

Etkinlikte ayrıca, 22 Aralık tarihinde yapılacak olan Gençlik Şöleni için de bilet satıldı ve tanıtımı yapıldı. Cem Vakfı Kocaeli Şubesi Çayırova Abdal Musa Cem ve Kültür Evi tarafından düzenlenen Gençlik şöleni 22 Aralık Pazar günü 13.00 ile 17.00 saatleri arasında Gebze Osman Hamdi bey Kültür Merkezi’nde yapılacak. Çeşitli sanatçıların katılacağı şölenden elde edilecek gelirin öğrencilere burs olarak harcanacağı bildirildi. Milletvekili Kaplan da şölene destek vermek amacıyla bir miktar bilet satın aldı.