Hamide teyzeye yardım eli

  • 2013-11-07 04:34:23 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Hamide teyzeye yardım eli

Osman Yılmaz Mahallesi’ndeki evinde yalnız başına yaşayan 84 yaşındaki Hamide Teyze’nin çağırısını geri çevirmeyen Başkan Köşker “Teyzemizin sorunlarını dinledik, taleplerini aldık. Var olan desteğimiz ve yardımlarımız devam edecek. Hamide Teyzemize Allah’ın izniyle sıkıntı yaşattırmayacağız inşallah” dedi.

Osman Yılmaz Mahallesi Kadıoğlu Sokak’taki evinde yalnız yaşayan Hamide Ay’ı (84) başkan yardımcısı Nilay Ayran ile birlikte ziyaret eden Başkan Köşker, destek sözü verdi.

Hamide Teyze’nin çağrısı üzerine evinde ziyaret eden Başkan Köşker, “Büyüklerimizin, darda olan vatandaşlarımızın her zaman yanında olmaya, imkanlar doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz. Teyzemiz gibi kıymetli büyüklerimizin desteği, dualarıyla kentimizin hizmetkarı olarak çalışıyoruz. Teyzemizin sorunlarını dinledik, taleplerini aldık. Var olan desteğimiz ve yardımlarımız devam edecek. Hamide Teyzemize Allah’ın izniyle sıkıntı yaşattırmayacağız inşallah” dedi. Ziyaretten ötürü duygulanan Hamide Teyze,  Başkan Köşker’i hayır dualarıyla uğurladı.