Sağlık yatırımı için İmzalar atıldı!

  • 2013-10-27 09:26:47 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Sağlık yatırımı için İmzalar atıldı!

Gebze Belediyesi’nin yer tahsisiyle hayırsever İshakoğlu ailesiyle Tatlıkuyu Mahallesi’ne kazandırılacak olan aile sağlığı merkezi için imzalar, Kocaeli Valisi Ercan Topaca’nın da katıldığı törenle atıldı.

Y. SELİM VE GÜZELLER’DEN SONRA

Gebze’ye yeni bir sağlık yatırımı için imzalar atıldı. Gebze’nin mahallelerine aile sağlığı merkezleri kazandırmak üzere çalışmalarına ara vermeden devam eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in girişimleri sonuçlarını veriyor. Geçtiğimiz hafta, Kocaeli Valisi Ercan Topaca’nın da katıldığı törenlerle Yavuz Selim ve Güzeller mahallelerine kazandırılan aile sağlığı merkezlerinden sonra Tatlıkuyu Mahallesi için de düğmeye basıldı.

BAŞKAN KÖŞKER’İN GİRİŞİMİ

Tatlıkuyu Mahallesi’nde 1312 ve 1327/5 sokakları arasında bulunan Gebze Belediyesi arazisi olan ve sağlık alanı olarak tahsis edilen alanda aile sağlığı merkezi yapılması için protokol imzalandı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in girişimi ve hayırsever Doğuş Alüminyum Sanayii yatırımcıları İshakoğlu ailesi tarafından yapımı üstlenilen aile sağlığı merkezi için imzalar, Kocaeli Valisi Ercan Topaca’nın Gebze’deki makamında tarafların katılımıyla atıldı.

HAYIRSEVER İSHAKOĞLU AİLESİ

Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yanı sıra imza törenine aile sağlığı merkezinin yapımını üstlenen hayırsever İshakoğlu fertleri de katıldı. Gebze’nin sağlık alanındaki eksiklerinin giderilmesi için gerekli çalışmalara ağırlık verdiklerini dile getiren Belediye Başkanı Adnan Köşker, desteklerinden ve katkılarından ötürü Kocaeli Valisi Ercan Topaca’ya teşekkür etti.

SAĞLIK HİZMETİ MAHALLELERE

Hayırsever İshakoğlu ailesine de duyarlılıklarından ve katkılarından ötürü teşekkür eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebze’mizde birinci basamak sağlık hizmetinin verildiği aile sağlığı merkezleriyle sağlık hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar taşınmış oluyor. Hayırsever vatandaşlarımızın katkıları da bu noktada önemli sevindirici. Hizmetlerde tuzu olan herkesten Allah razı olsun. Gebze’mize hayırlı uğurlu olsun” dedi.