Gebze Kurban’a hazır!

  • 2013-10-11 10:00:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Gebze Kurban’a hazır!

Olağan aylık toplantıda birim müdürleriyle bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, vatandaşların sorun yaşamaması için yaklaşan Kurban Bayramı öncesi belediye olarak gerekli tüm tedbirlerin alındığını söyledi

MÜDÜRLERDEN BAŞKAN’A SUNUM

Gebze Belediyesi olağan aylık birim müdürleri toplantısı gerçekleştirildi. Gebze Palas Otel’de düzenlenen kahvaltılı toplantıda, belediye bünyesinde bulunan birimlerin aylık çalışmaları masaya yatırılarak değerlendirildi. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönettiği toplantıda başkan yardımcıları Nilay Ayran ve Ahmet Kisbet de hazır bulundu. Birim müdürlerinin tek tek Başkan Köşker’e aylık çalışmalar hakkında brifing verdiği toplantıda, kente kazandırılacak projeler ve hizmetlere ilişkin de değerlendirmelerde bulunuldu.

GEREKLİ TÜM ÖNLEMLER ALINDI

Toplantının açılış konuşmasını yapan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, başta birim müdürleri ve amirleri olmak üzere tüm belediye çalışanlarının yaklaşan Kurban Bayramlarını da tebrik etti. Gebzelilerin Kurban Bayramı’nı aileleriyle birlikte sorun yaşamadan idrak etmeleri için gerekli belediye olarak gerekli tüm önlemlerin alındığını dile getiren Başkan Köşker; Gebze Belediyesi’nin halkın hizmetkârı olan büyük bir aile olduğunu hatırlattı.

ÖNCELİĞİMİZ SOSYAL HİZMETLER

Konuşmasında yapılan çalışmalara da değinen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, kentte başta fen işleri olmak üzere ciddi ve büyük ölçekli yatırımların kazandırıldığını dile getirdi. “Her hizmette, her başarıda belediyemizin tüm çalışanlarımızın ortak imzası var” diyen Başkan Köşker, “Gebze’mizin öncelikleri değişti. Bugüne kadar alt ve üst yapı hizmetlerinin önceliği vardı. Bu sorunlar tek tek çözüldü hamdolsun. Bundan sonraki önceliğimiz sosyal ve kültürel hizmetler olacak” ifadelerini kullandı. Toplantı genel değerlendirmelerin yapılmasının ardından sona erdi.