Akaryakıt sektörünün en genç markası GO

  • 2013-09-20 12:41:40 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Akaryakıt sektörünün en genç  markası GO

Akaryakıt sektörünün en genç ve seçkin markası GO, birbiri ardına açılan istasyonları ile tüm Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Birçok özgün özellikleri ile akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlatan GO, ayrıcalıklarını, açtığı yeni nesil yakıt istasyonu ile Kocaeli’nin Darıca ilçesine de taşıdı.

Enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz’ın 52 yıllık tecrübesini ve güvencesini yansıttığı yeni nesil GO yakıt istasyonu, Kocaeli’nin, Darıca ilçesinde açıldı. Bölgenin en önemli ulaşım arterlerinden Darıca’da Atatürk Caddesi üzerinde yer alan GO yakıt istasyonu, dün düzenlenen törenle hizmete girdi. İpragaz CEO’su Selim Şiper, İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay ve İpragaz yöneticilerinin yer aldığı tören, GO bayisi Orinpet Petrol sahipleri Nafiz ve Yunus Orman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Yerel yöneticiler, iş dünyası ve sektör temsilcilerinin de hazır bulunduğu açılış törenine, vatandaşlar da büyük ilgi

gösterdi.

 

GO, Akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlattı

 

GO’nun, sektörün en genç ve dinamik oyuncusu olmasına karşın, kısa sürede yakaladığı başarıya dikkat çeken İpragaz CEO’su Selim Şiper, “GO, bayilere söz hakkı veren özgün BADO (Bayi Dostu) dağıtım sistemi, renklerini yollardan alan çarpıcı tasarımı, su ve elektrik tasarrufundan geri dönüşüme kadar gösterdiği güçlü çevre hassasiyetleri, yüksek standartlardaki yakıtları, adil ve kaliteli hizmet anlayışı ile bayilerimiz ve müşterilerimizden büyük beğeni topluyor. Özgün özellikleri ile Türkiye akaryakıt sektöründe gerçek anlamda yeni bir dönem başlatan GO, kısa sürede yolların aranan markası oldu” diyerek, yeni nesil GO yakıt istasyonlarının bir biri ardına açılmaya devam edeceğini belirtti.

 

Yakıtta ve hizmette ayrıcalıkla dünyası: GO

 

Yeni nesil GO yakıt istasyonlarında sunulan ENO serisi yakıtlar ile bir performans yakıtından beklenilen her şey karşılanıyor. ENO serisi benzin ve dizeller; özel geliştirilmiş yakıt katkıları sayesinde, düzenli kullanımda araç motorlarını başarıyla temizliyor. GO’nun ENO serisi yakıtları, katkısız yakıtlara kıyasla; yakıt tüketimini düşürüyor, araç ömrünü uzatıyor, bakım giderlerini azaltıyor ve motor performansını arttırıyor. Türkiye’de ilk LPG dolum tesisini kuran, ilk resmi otogaz istasyonunu açan İpragaz’ın 50 yılı aşkın deneyimi ve bilgi birikim ile geliştirilen İpragaz Otogaz; GO yakıt istasyonlarında müşterilerinin yüksek performanslı ve ekonomik ürün talebini tam anlamıyla karşılıyor. Dünyanın sentetik yağ üretiminde teknoloji lideri ve en prestijli markası Mobil 1 de, GO yakıt istasyonlarında, müşterileri ile buluşuyor.

 

Trafikteki tüm ihtiyaçlar için: GO Market

 

İşlevsel iç planlaması ve etkileyici dış mimarisi ile GO market, keyifli alışverişten, konforlu molalara kadar trafikteki tüm ihtiyaçları karşılamak üzere, yeni nesil GO yakıt istasyonlarında yerini aldı. Türkiye ve dünyadan seçkin markaların yer aldığı GO Market’de, tüm ürünler ideal yerleşim ve tazelik garantisi ile sunuluyor. Su ve enerji tasarruflu ekipmanlarla donatılan GO Market’te yer alan tuvaletler, kolay temizlenebilir, bakteri üretmeyen tasarımlara sahip. Üstelik GO yakıt istasyonlarında standart olarak yer alan özel “aile tuvaletleri” ile de; çocuklu ailelere büyük rahatlık sağlanıyor.