GESMEK’te kayıtlar başladı

  • 2013-09-03 09:28:54 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
GESMEK’te kayıtlar başladı

 

Gebze’nin hayat üniversitesi GESMEK’t yeni dönem kayıtları başladı. 2-20 Eylül tarihleri arasında kayıtların alınacağı GESMEK’te bu yıl 70 farklı branşta eğitim verilecek

 

 

 

SON GÜN 20 EYLÜL!

Gebze Belediyesi’nin en önemli sosyal projelerinden biri olan ve her yıl binlerce Gebzeliye onlarca farklı branşta eğitimlerin verildiği Güzel Sanatlar ve Meslek Edindirme Kursları (GESMEK) kapılarını yeni kursiyerlere açmaya hazırlanıyor. GESMEK ailesine yeni katılacak üyeler için kayıt tarihi 2-20 Eylül olarak belirlendi.  Bilgisayar kullanımı, temek muhasebe, Grafik tasarımı, Web tasarımı, İngilizce, Osmanlıca, Arapça, diksiyon, tiyatro, halk oyunları, gitar, resim, bağlama, keman, yaş pasta yapımı, aşçı çıraklığı, fotoğraf çekimi, gümüş kazaz örücülüğü  ve benzeri birbirinden farklı 70 branşta yeni dönem için kayıtların alındığı GESMEK’in kurs merkezi Hacı Halil Mahallesi Eyüp Güvenç İş Merkezi No: 15 adresinde hizmet veriyor.

ÜCRETSİZ EĞİTİM VE KAYIT

Kayıt ve eğitim masrafları için herhangi bir ücretin talep edilmedi GESMEK’e kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar 1 adet fotoğraf, 1 adet nüfus cüzdanı fotokopisi ve 1 adet ikametgah senediyle merkeze başvurabilecekler. Gaziler, İstasyon, Yenikent, Adem Yavuz ve Beylikbağı mahallerinde bulunan kurs merkezlerinde de 09 Eylül tarihinden itibaren kayıtların alınacağı GESMEK’te dersler Ekim ayının ilk haftası başlayacak. Yenilenen ve her biri kendi branşında yetkin olan eğitimci kadrosuyla yeni dönemde Gebzelilere hizmet vermeye hazırlanan GESMEK kursları hakkında detaylı bilgi 0262644 3378 numaralı telefondan öğrenilebilinir.