Ailelere özel

  • 2013-08-22 09:54:05 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Ailelere özel

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatıyla ilçenin en öneli noktalarına yeşil ve doğal ortamı yaşatan 64 yeni park yapıldı. Bu parklar Gebzelilerin, aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirdiği yaşam alanları oldu

 

AİLELERE ÖZEL

Gebze’de vatandaşların aileleriyle birlikte vakit geçireceği, çocukların rahatça oynayacağı, güvenli ve huzurlu parkların hizmete girmesi büyük sevinçle karşılanıyor. Yeşile ve doğaya önem veren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 64 yeni parkı Gebzelilerin hizmetine kazandırmanın mutluluğunu yaşıyor. Konuyla ilgili bilgi veren Başkan Köşker, “Park yapımında kimi zaman eksiklikler yapılıyor. Yapılan parklar ailelerin ve çocukların kullanımına uygun olmuyordu. Biz buna özellikle dikkat ettik. Ailelerin 24 saat boyunca kullanacağı parklar olmasına özen gösterdik.

YENİ YAŞAM ALANI

Parklarımızda bol yeşil alan ve su havuzları yaptık. Çocuklarımız için güvenli oyun alanları oluşturduk. Parkları yaptıktan sonra bir köşeye çekilmiyoruz. Bakım ve onarımlarını sürekli yapıyoruz. Parklarımızda güvenlik görevlileri nöbet tutuyor. Ben ve ekibim parklara gidip geziyoruz. Hizmete soktuğumuz 64 yeni park ailelerin yeni yaşam alanı oldu. İnsanlar gece yarılarına kadar bu parklarda oturup sohbet ediyor. Çocuklar güvenle oynuyor” dedi.