La Bella hizmete girdi

  • 2013-08-05 03:49:09 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
La Bella hizmete girdi

“La Bella Çikolata & Doğal Atıştırmalık” Gamze Kamacı ve Özlem Akyürek ortaklığında Değirmendere’de açıldı. İki yakın ve aynı hayali paylaşan kadın girişimci Gamze Kamacı ve Özlem Akyürek, geçtiğimiz günlerde Değirmendere Merkez Mahallesi’nde butik çikolata dükkanı açtı.

İşyeri ortakları, La bella çikolatalarının, yüzde 100 Belçika çikolatası ile topraklarımızda yetişen en kaliteli kuru yemiş-meyveler buluşturularak hazırlandığını ve içlerine koruyucu, renklendirici, vb. yapay malzemeler eklenmeden şekillendirildiğini belirterek, “La Bella’da bulabileceğiniz kaliteli ve doğal çikolatalarla,  sevdiklerinize tatlı bir bayram hediyesi sunabilirsiniz. El yapımı, Roches, Trüf, Spesiyal gibi bir çok çeşidin bulunduğu mağazada, bayram çikolatalarının yanı sıra doğal olarak kurutulmuş meyvelerden oluşan çilek, karpuz, ananas gibi muhtelif doğal atıştırmalıklar ve ceviz, fındık, antep fıstığı ve bademi de bulabilmeniz mümkün. Saf Belçika çikolatasından üretilen bu muhteşem lezzetlerle hem konuklarınıza şık bir ikramda bulunun, hem de onların ağzını tatlandırın” diyorlar.

İşyeri ortakları, Belçika çikolatasının farkını ise şu şekilde açıklıyorlar:
“Türkiye’de sütlü veya bitter, tüm çikolatalardaki kakao yağı oranı düşük. Çikolatanın kıvamını vermek için gerekli yağ, diğer bitkisel yağlarla tamamlanıyor. Belçika çikolatasında ise, daha çok kakao yağı kullanılıyor ve bu çikolatanın hem "kalite"sini hem de lezzetini artırıyor.”