Makine Mühendislerinde çifte kutlama

  • 2014-06-23 09:04:53 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Makine Mühendislerinde çifte kutlama

Bölgemizin en fazla üyesi bulunan ve en aktif demokratik kitle örgütlerinden olan TMMOB Gebze Makine Mühendisleri Odası, geleneksel hale getirdiği yeni ve eski üyeleri buluşturma, faaliyet raporu sunma,  tanışma ve görüş alış verişinde bulunma etkinliklerinde 13.üncüsünü Bayramoğlu Resort otelde gerçekleştirdi.

Makine Mühendisleri odası başkanı Çetin Temel ve  genç mühendislerden oluşan Yürütme Kurulu üyeleri Mehtap Sönmez, Sinan Yücel, Erdem Sinan Sapaz, Tanfer Yeşiltepe, Alper Savahil, Nazim Gürler, Sevda Saraç, Ali Suat Yilmaz ve  Serdar Üklimek  tarafından organize edilen Makine mühendisleri buluşmasına çok sayıda mühendis katılırken, yönetim kurlu adına bir konuşma yapan oda başkanı Çetin Temel, önümüzdeki dönem yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Temel, yeni bir eğitim merkezinin yakında faaliyete başlayacağının müjdesini de verdi.

Üyelere faaliyetleri anlatan bir de kitapçık dağıtıldı.

 

Makine mühendisleri Yönetim Kurlu üyesi Serdar Üklimek’e bir de sürpriz yaparak doğum günü pastası kestiler.Kokteyl sonrası mühendisler Başkan Temel ve yönetim kurulunu başarılarından dolayı kutladılar.

(NHA)