Başkan denetime çıktı

  • 2014-06-20 01:30:03 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Başkan denetime çıktı

Yaya konforu ve güvenliği için Akse’de başlatılan kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışmalarını denetleyen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağını söyledi

YERİNDE DENETLEDİ

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Akse’de. Devam eden çalışmaları ve belediye hizmetlerini yakından takip eden Başkan Köşker, Akse sapağında devam eden kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını denetledi. Başkan yardımcısı Nilay Ayran, başkan danışmanı Şakir Bitmez, ilgili birimleri müdürlerinin de kendisine eşlik ettiği Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, bölge esnafını da dükkanlarında ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet eden, hizmetlere, çalışmalara ilişkin görüşlerini dinleyen Başkan Köşker, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarını denetledi.

YAYA KONFORU

 

Çalışmalarda gördüğü eksik noktaları, düzeltilmesi gereken yerlere ilişkin talimatları ilgili birim müdürlerine veren Başkan Köşker, “İhtiyaçlar doğrultusunda Akse’de başlatılan, estetik kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışmalarımız hızla devam ediyor. Çalışmaları yerinde denetlemek ve esnaflarımıza hayırlı işler dilemek üzere bölgedeyiz. Yayaların ve çevre esnaflarımızın konforunun göz önüne alındığı çalışmalarımız tamamlanma noktasına geldi” şeklinde konuştu.