Çamlıçataklılar piknikte buluştu

  • 2014-06-16 10:23:15 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çamlıçataklılar piknikte buluştu

Gebze’de faaliyet gösteren Ardahan ili Çamlıçatak Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği geleneksel piknik etkinliği Gebze ve çevresindeki Çamlıçataklıları buluşturdu.

Önceki gün Gaziler Dağı’ndaki Yumrukaya piknik alanında gerçekleşen etkinlik hem katılım hem de eğlence olarak çok güzel geçti. Piknik etkinliğine katılan Çamlıçataklılar hem piknik keyfi yaptılar, hem müzik eşliğinde bol bol halay çekip oynadılar hem de hemşerileriyle sohbet etme fırsatı buldular.

Etkinliğe Dernek Başkanı Rasim Topçu ile yönetim kurulu üyeleri Fikret Kavak, Temindar Akçay, Ekrem Temel, Eşref Deniz, Ayhan Altun ve Gürbüz Erdoğan da katıldı.

Piknik etkinliğinde bir konuşma yapan Çamlıçatak Dernek başkanı Rasim Topçu, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri piknik etkinliğine katılanlara teşekkür ederek, bu geleneği her yıl sürdüreceklerini söyledi.

 

Piknik etkinliğine katılan Çamlıçataklılar bir yandan ailece mangal keyfi yaşarken diğer yandan da müzikli eğlencenin tadını çıkardılar. Piknik etkinliğinde ayrıca yapılan çekilişlerle katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtıldı. Sabahın erken saatlerinde başlayan piknik etkinliği, akşamın ilerleyen saatlerine kadar devam etti.