Köşker’den önce karne ardından hediye

  • 2014-06-14 08:57:29 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Köşker’den önce karne ardından hediye

Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu ve Atatürk Anadolu Lisesi’ndeki karne törenine katılan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, ilköğretim öğrencilerine hem karnelerini verdi hem de okuma seti hediye etti. Liseden mezun olan öğrencilere belgelerini veren Başkan Köşker, bu hafta sonu başlayacak olan LYS maratonunda da başarılar diledi

 

OKUMA SETİ HEDİYE ETTİ

Gebzeli öğrenciler, karnelerini aldı. Yurdun dört bir yanında olduğu gibi Gebze’de de ders zili 2013-2014 dönemi için son kez çaldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Fevzi Çakmak İlköğretim ve Atatürk Anadolu Lisesi’nde düzenlenen karne dağıtım törenine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker de katıldı. Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene katılan Başkan Köşker, öğrencilere karnelerini takdim etti. Çocukların hazırladığı gösterilerin ardından başlayan karne töreninde Başkan Köşker, Gebze Belediyesi tarafından hazırlanan ve ilçedeki tüm okullarda öğrencilere dağıtılan tatil kitabı okuma setini öğrencilere hediye etti.

YAZI İYİ DEĞERLENDİRİN

Öğrencileri kutlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, eğitime imkanlar ölçüsünde verilen desteğin her yıl artarak devam ettiğini söyledi. Öğrencilere yaz tatillerini dolu dolu geçirmeleri öğüdünde bulunan Başkan Köşker, “Yaz aylarını hem dinlenerek hem eğlenerek hem de kitap okuyarak geçirin. Kitaplar, kişisel gelişiminize katkı sağlayan yegane dostlarınızdır. Ailelerinizle birlikte güzel bir yaz tatili geçirmenizi dilerim” şeklinde konuştu.

Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’nun ardından Atatürk Anadolu Lisesi’ndeki törene geçen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, okuldan mezun olan gençlere takdir ve teşekkür belgelerini verdi.

LYS’DE BAŞARILAR DİLEDİ

 

Okula kazandırılan toplantı salonunun da açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel ve idarecilerle birlikte yapan Başkan Köşker, kurdeleyi öğrencilerle birlikte kesti. Daha sonra öğrencilerle birlikte salonu gezen Başkan Köşker, “Geleceğin belediye başkanları, valileri, milletvekilleri, bakanları, mülki amirleri sizlerin içerisinden yetişecek. Liseyi tamamlayan siz değerli kardeşlerimize hafta sonu ter dökecekleri LYS sınavlarında ve bundan sonraki eğitim hayatınızda başarılar dilerim” dedi.