Kars-Ardahan-Iğdırlı meleklerin, 'anne' duyarlılığı

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kars-Ardahan-Iğdırlı meleklerin, 'anne' duyarlılığı

Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği’ne bağlı Kadın Kolları, Anneler Günü’ne özel düzenlediği etkinlikle hem çarşıda annelere çiçek dağıttı hem de dernek merkezinde annelere özel bir eğlence programı gerçekleştirdi.

Kadın Kolları’ndan sorumlu dernek yönetim kurulu üyesi Levent Altun, kadın kolları başkanı Çiler Boylu, yönetim kurulu üyeleri Sevgi Altun, Bilgi Görmez Aydın, Gamze Balıkçı, Arzu Çakmak Pehlivan, Fatma Gökyıldız, Funda Atmaca, Aysel Koçak, Birsen Arazlı Gebze Eski Çarşı ve Yeniçarşı’da annelere çiçek dağıtarak Anneler Günü’nü kutladı.

Daha sonra ise dernek merkezinde etkinlik yapıldı. Yoğun bir katılımın olduğu etkinlikte Dernek Başkanı Metin Baytöre, yönetim kurulu üyeleri Levent Altun, Turan Atmaca, Kadın kolları başkanı Çiler Boylu günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yaptılar ve katılanların anneler gününü kutladılar.

Daha sonra ise, Kadın kolları tarafından yılın annesi seçilen 6 kişiye çeşitli hediyeler ve plaketler verildi. Konuklara yöresel yiyeceklerin ikram edildiği etkinlikte, katılanlar müzik eşliğinde doyasıya eğlendiler.