Bu kez de Annelere jest yapacaklar

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bu kez de Annelere jest yapacaklar

Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği’ne bağlı Kadın Kolları, Anneler Günü’ne özel bir etkinlik düzenliyor. Henüz yeni kurulmasına rağmen başarılı çalışmalara imza atan Kadın Kolları yöneticileri, 8 Mart’ta düzenlediği Dünya Kadınlar Günü etkinliğinin ardından bu kez de, Anneler Günü ile ilgili bir etkinlik gerçekleştirecek.

Dün dernek merkezinde bir toplantı yapan Kadın Kolları yönetimi, etkinlikle ilgili çalışmaları değerlendirdiler. 11 Mayıs Pazar akşamı, saat 19.00’da dernek merkezindeki etkinliğe sadece kadınlar katılacak.

Kadın kolları yöneticileri etkinlik öncesinde Gebze Yeniçarşı’da kadınlara karanfil dağıtarak anneler gününü kutlayacaklar. Daha sonra ise dernek merkezindeki etkinlikte konuklara yöresel yiyecekler ikram edilecek ve müzik eşliğinde eğlence yapılacak. Etkinlikte ayrıca, fedakarlık ve mücadelenin sembolü kadınlara hediye verilerek onure edilecek.

 

Dünkü toplantıya kadın kolları başkanı Çiler Boylu, yönetim kurulu üyeleri Bilgi Görmez Aydın, Gamze Balıkçı, Aysel Koçak, Arzu Çakmak Pehlevan, Fatma Gökyıldız, Sevgi Altun ve Funda Atmaca katıldı. Toplantıda ayrıca, Kadın Kolları’ndan sorumlu dernek yönetim kurulu üyesi Levent Altun da hazır bulundu.