Topraklarınızı satmayın

  • 2014-05-08 10:03:15 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Topraklarınızı satmayın

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’nin köylerine yaptığı ziyaretlerde köylülerle bir araya geldi. Köylülere topraklarınızı satmayın tavsiyesini yineleyen Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli köylerinin Avrupa köylerinden daha güzel olacağını kaydetti. Köy ziyaretlerinde AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tuncel, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ve köy muhtarları da hazır bulundu.

 7 KÖYÜ ZİYARET ETTİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze’nin köylerine yaptığı ziyaretlerde köylülere topraklarını satmamaları tavsiyesinde bulundu. Gebze’ye bağlı 7 köyü ziyaret eden Başkan Karaosmanoğlu, Tepemanayır, Ahatlı, Hatipler, Duraklı, Elbizli, Kargalı ve Yağcılar köylerinde köylülerle buluştu.

 CUMHURBAŞKANIMIZI MİLLİ İRADE SEÇECEK

 

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Başkan Karaosmanoğlu, “İlk defa cumhurbaşkanımızı halkımız seçecek. Türkiye’de artık birçok şey değişiyor. Bu seçim de değişimin bir parçası. İnşallah ağustos ayında sandığa giderek irademizi ortaya koyacağız ve cumhurbaşkanımızı kendimiz seçeceğiz” şeklinde konuştu.