Kuaför Volkan'dan müşteriye özel hizmet

  • 2014-05-06 10:24:41 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Kuaför Volkan'dan müşteriye özel hizmet

Uzun yıllar Gebze’de kuaförlük yapan Volkan Koç, kuaförlüğe farklı bir renk ve hizmet kalitesi getirdi. Müşterilerin, kuaförden memnun ayrılmalarını hedefleyen Kuaför Volkan, işyerinde bir yeniliğe daha imza attı. Her müşteri için koltuğun karşısına özel LCD televizyon koyan Kuaför Volkan, bir yeniliğe daha imza atarak, her müşteriye özel uygulama başlattı. Koç, bir kuaför salonunu en önemli malzemeleri olan havlu, jilet ve tarak takımını müşteriye özel hale getirdi. Bundan sonra Kuaför Volkan'da her müşterinin havlusu, tarağı ve jileti ayrı olacak. Bunun için kuaför salonuna müşteriye özel bir kasa gibi dolap yaptıran Kuaför Volkan, her müşterisi için ayrı ayrı özel havlu, tarak ve jilet siparişi verdi.

Müşteriye, kendini özel hissettirmeyi hedefleyen Kuaför Volkan Koç, "Kuaförlerde olması gereken en önemli şey hijyendir. Berber koltuğuna oturan herkes kendini evinde hissetmek ister. Biz de kuaför salonumuzda hijyene çok büyük önem veriyoruz. Havlularımızı ve tıraş malzemelerimizi sürekli temiz tutuyoruz. Artık bir adım daha ileri giderek her müşterimiz için ayrı bir dolap yaptırdık. Kişiye özel havlu, jilet ve tarak siparişi verdik. Artık herkesin kendi havlusu, tarağı ve jileti olacak. Gelen her müşterimiz bu uygulamadan çok mutlu olduklarını belirtiyor. Herkesin tıraş takımı özel olduğu için herkes kendisini çok rahat ve evinde hissediyor" dedi.

 

Kuaför Volkan, Hacı Halil Mahallesi Atatürk Caddesi Çolakoğlu Kız Meslek Lisesi karşısındaki pasaj içinde hizmet veriyor.