Çocuklar eğlenceye doydu

  • 2014-04-25 07:42:26 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Çocuklar eğlenceye doydu

Gebzeli çocuklar 23 Nisan’ı iki gün boyunca Kent Meydanı’ndaki oyuncak parkurunda geçirdi

Gebze Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kent meydanında açtığı çocuk oyun parkuru ile Gebzeli çocuklar bayram coşkusunu doyasıya yaşadı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatıyla çocuklara özel olarak tahsis edilen çocuk oyun aktiviteleri ile meydanı dolduran binlerce çocuk eğlence dolu iki gün geçirdi.

Kent meydanında kurulan ve çocukların ücretsiz olarak yararlandığı eğlence meydanına aileleri ile birlikte gelen minikler atlı karınca, tren, dev aktiviteli kaydırak, oyun makineleri ve çok sayıda dev oyuncaklara akın etti.

KÖŞKER ÇOCUKLARIN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDU

Gebze kent meydanındaki oyun ve eğlence parkuruna gelerek gün boyunca çocukları yalnız bırakmayan ve ailelerin mutluluğunu ortak olan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, dev oyuncaklarla kurulan oyun ve eğlence parkuruyla Gebzeli çocuklara unutamayacakları iki gün yaşattıklarını söyledi. “23 Nisan coşkusunu en güzel şekilde yaşatmak için kurduğumuz oyuncaklarla meydan iki gün boyunca cıvıl cıvıl çocuk sesleriyle şenlendi. Gebze’nin değişik mahallelerinden gelerek çocuklarına bu sevinci yaşatan tüm anne babalara ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Köşker’le çocuklarıyla birlikte fotoğraf çekmek yarışan aileler, çocuklarına farklı bir 23 Nisan bayramı yaşattığı için Gebze Belediyesi’ne ve Başkan Köşker’e teşekkür etti.