Darıca da başkan yardımcıları belirlendi

  • 2014-04-24 07:05:32 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Darıca da başkan yardımcıları belirlendi

 Darıca Belediyesi’nde yeni dönem görevlendirmeleri belli oldu. Başkan Yardımcısı Sami Ayhan görevine devam ederken, Sadık Albayrak ve Metin Söylemez Başkan Yardımcıları olarak yeni dönemde görev yapacaklar.

Sami AYHAN

Fen İşleri Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yapı Denetim Müdürlüğü ve Emlak İstimlak Müdürlüğü’nün bağlı olacağı Ayhan 13.07.1961 doğumlu olup,İlköğrenimini Muğla Sabri ACARSOY okulunda, liseyi Muğla Teknik Lisesinde, Üniversite eğitimini Akdeniz Üniversite Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı.

1988-1989 yılları arasında serbest mühendislik yaptı.1989 yılında 1997 yılına kadar Isparta-Gelendost ilçe Belediyesi'nde Fen ve İmar işleri Müdürlüğü'nü birlikte yürüttü.

1997 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mesken Müdürlüğü'ne naklen atandı ve 2009 yılına kadar çeşitli yönetim kademelerinde görev aldı. 04.05.2009 tarihinde Darıca Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığına atandı.

 

Sadık ALBAYRAK

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Dış İlişkiler Müdürlüğü’nün bağlı olacağı Albayrak iki dönemdir Başkan Karabacak’ın danışmanlığını yapıyordu.

Sadık ALBAYRAK Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölümünden mezun olmuştur.Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlayan ALBAYRAK özel sektörde yöneticilik ve danışmanlık yapmıştır.

Bilim ve Sanat Vakfı’nda uzun süre kademe çalışmalarına katılan Albayrak, İlim Yayma Cemiyeti İstanbul Şubesi’nde iki dönemdir yönetim kurulunda bulunuyor.Albayrak aynı zamanda Türkiye Atletizm Federasyonu’nda Organizasyon Komite Başkanlığını yürütüyor.

 

Metin SÖYLEMEZ

Kütüphane Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü ile İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nün bağlı olacağı Söylemez, 1967 yılında Sincan’da doğdu. 

Gebze Endüstri Meslek lisesinden mezun olduktan sonra pek çok firmada tekniker olarak çalıştı. Afyonlular Federasyonunda Başkan yardımcılığı yapan Söylemez aynı zamanda Darıca Kızılay Yönetim Kurulu Üyesidir. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den meclis üyesi seçilmiştir.

 

 

BİRİM MÜDÜRLERİ

Özel Kalem Müdürü                                       Mücahid VURAL

Temizlik Çevre ve Koruma Müdürü               Esra Itır ERDOĞAN              

Fen İşleri Müdürü                                           Ensar ÖZDAĞ

Hukuk İşleri Müdürü                                        Fatma Bengü DOLGUN

İşletme ve İştirakler Müdürü                           Bekir GÜVEN

Kütüphane Müdürü                                         Harun NAYIR

Yapı Denetim Müdürü                        Ferhat GÜMÜŞTEKİN

Zabıta Müdürü                                    Abdullah ORUÇ

Destek Hizmetleri Müdürü                             Özhan ÖZYAKIŞIR

Emlak İstimlak Müdürü                                   Hüseyin BEYAZ

İnsan Kaynakları Müdürü                                İlknur KARADUMAN

İmar ve Şehircilik Müdürü                               Bilal GÜRÜÇ

Kültür ve Sosyal İşler Müdürü                        Hüseyin CANDEMİR

Dış İlişkiler Müdürü                                         Neslihan GÜNER

Mali Hizmetler Müdürü                                   Muhammed AKŞİT