Bu da, bizim haberimiz...

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bu da, bizim haberimiz...

Gebzeli Gazeteciler Anadolu Ajansı Muhabiri İsa Turhan ile Levent Altun, ‘Gazeteci Gözüyle’ isimli bir fotoğraf sergisi düzenledi.

 

www.41gebze.com internet haber portalının da sahibi olan deneyimli gazeteciler, meslek hayatı boyunca çektikleri fotoğrafların yaklaşık 50 tanesini Gebze Center AVM’deki sergide Gebzelilerin beğenisine sundular.

 

Gebze Center 1. Kat Kral Stüdyo alanındaki fotoğraf sergisini ilk gün iş, siyaset ve protokol dünyasından çok sayıda davetli gezdi. Altun ve Turhan konuklara fotoğraflarla ilgili bilgiler verdi.

 

Büyük bölümü haber amaçlı çekilen fotoğrafların ancak bir kısmını sergileyebildiklerini belirten Levent Altun ve İsa Turhan, önümüzdeki dönemde daha kapsamlı bir sergi planladıklarını söylediler.

 

 

Sergiyi, CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, MHP Gebze belediye başkan adayı İbrahim Türkmen, Darıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Öztosun, Gebze ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Mücahit Sak, Darıca ilçe Gençlik ve Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu, Gebze Fatih Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hürcan Alpay, Darıca Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ayhan Aktaş, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Cüneyt Türesin, Eğitim-Sen Gebze Şube Başkanı Güngör İrdem, Mühendisler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehtap Sönmez, CHP Gebze belediye meclis üyesi adayları Dilek Tan, Serkan Davutoğlu, Arzu Çakmak Pehlivan, Fatma Şahin ve Birsen Arazlı, ilçe yöneticisi Aybüke Uyanık, Kadın kolları yöneticisi Züleyha Tatar, Darıca Yaşlılar Derneği Başkanı Kudret Sekban ve yöneticileri, Darıca Huzurevi sakinleri, Kroman Çelik müdürü Zihni Aydın, Türkiye’nin en uzun süre hapis yatan ve bir süre önce tahliye olan Tahir Canan, Gebzeli genç şair Halil Yeni, Kardiyoloji Uzmanı ve müzisyen Can Yoldaş, müzisyenler Ersen Esen ve Burhan Yıldız, Altun ve Turhan’ın gazeteci meslektaşları Mustafa Arslan, Nur Arıcan, Osman Yürekli, İsmail Kadı, Zeynel Oğuz, Mesut Işık, Büşra Kaya, Fatih Gürbüz, Yavuz Ercan, Barış Ayar, Aktan Uslu, Suat Demirci, Meral Erdoğan, Burcu Çokatar Seyalıoğlu, Ahmet Zeki Ayar ve Necdet Narin ve çok sayıda vatandaş gezdi