Yaşlıları unutmadılar

  • 0000-00-00 00:00:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yaşlıları unutmadılar

 

18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası çerçevesinde Darıca’da bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından gerçekleştirilen etkinlikler Darıca Hikmet Memduh kızılağaç Huzurevi’nde başladı. Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan ve dernek yöneticileri ve üyelerinin de katılımıyla huzurevi sakinlerinin yaptığı ürünlerin sergilendiği serginin açılışı yapıldı. Daha sonra Dernek Başkanı Kudret Sekban hafta dolayısıyla yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aktardı ve Kaymakam Ahmet Karaaslan’a katılımlarından dolayı teşekkür etti. Bu arada Darıca Aslan Çimento İlkokulu öğrencileri, Huzurevini ziyaret ederek yaşlıların Yaşlılar Gününü kutladılar. Öğrenciler getirdikleri hediyeleri Huzuevi Müdürü Yıldız Özer’e verdiler.

Yaşlılar Haftası etkinlikleri nedeniyle Gebze Sultan Pastaneleri Huzurevi yaşlılarını Yenikent Mahallesi’ndeki şubelerinde ağırladı. Daha sonra Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, eşi ve partililer Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Başkan Karabacak, hafta dolayısıyla dernek Başkanı Kudret Sekban ve dernek üyelerini kutlarken çiçek takdim etti.

 

Dernek Başkanı Kudret Sekban, hafta dolayısıyla gerek derneğe gerekse de huzurevi yaşlılarına etkinliklerin sağlanmasında destek olan ve derneği bizzat ziyaret ederek kutlayan Belediye Başkanı Şükrü karabacak ve beraberindekilere teşekkür etti.