Yatalak hastasına Başkan Köşker desteği

  • 2014-03-20 08:42:05 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yatalak hastasına Başkan Köşker desteği

Pelitli Köyü’nde bir göz odada yaşam mücadelesi veren ve bacaklarında çıkan yaralar nedeniyle sağlığını kaybeden 65 yaşındaki Abdurrahman Duran isimli vatandaş Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in girişimi ile hastaneye yatırıldı.

 Ambulansla evinden alınan Abdurrahman Amca’ya ilk tıbbı müdahale Gebze’deki özel bir hastanede yapıldı

 

AMBULANSLA ALINDI

Pelitli Köyü’nde bir göz odada yaşam mücadelesi veren Abdurrahman Duran isimli vatandaşın imdadına Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker koştu. Pelitli’ye bir dizi ziyaret için giden ve burada  65 yaşındaki Abdurrahman Amca’nın zor durumda olduğunu öğrenen Başkan Köşker soluğu, Duran ailesinin evinde aldı. Eşi ile birlikte bir göz odada, köy sakinlerinin desteğiyle yaşayan ve bacaklarında çıkan yaralar nedeniyle sağlığını kaybeden Abdurrahman Duran’ı evinde ziyaret eden Başkan Köşker, özel kalemini arayarak belediyenin hasta nakil ambulansının gelmesi için talimat verdi.

TEDAVİSİ SÜRÜYOR

 

Herhangi bir sosyal güvencesi olmadığı öğrenilen Abdurrahman Duran’ın hasta nakil ambulansıyla alınarak tedavi edilmesi için özel bir hastaneye gönderilmesini sağlayan Başkan Köşker, Duran’ın sağlık durumuyla da yakından ilgilendi. Evinden alınan ve hastanenin acil servisinde ilk müdahalesi yapılan Abdurrahman Duran, daha kapsamlı bir tedavi için Kartal Koşuyolu Hastanesi’ne nakledildi. Yapılan tıbbi müdahalenin ardından taburcu olan Abdurrahman Duran’ın ilaç tedavisi ise sürüyor. Duran’ın sağlık durumunun yakından takip eden Başkan Köşker, Duran ailesine gerekli desteğin sürdürüleceğini dile getirdi.