ŞERİFE HANIMIN SUYU ARTIK AKACAK

  • 2014-03-19 10:11:00 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
ŞERİFE HANIMIN SUYU ARTIK AKACAK

Vatandaş Şerife Yüzgeç’in yardım çağrısı ve davetini geri çevirmeyen Başkan Köşker,  soluğu Pelitli Köyü’nde aldı. Şerife Hanım ve ailesini evlerinde ziyaret eden Başkan Köşker, sorunların çözülmesi için gerekli talimatı verdi

 

YÜZGEÇ AİLESİ

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Pelitli sakini Şerife Yüzgeç’in çağrısını geri çevirmedi. Geçtiğimiz günlerde yerel basında çıkan haber üzerine Pelitli Köyü’ne giden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Şerife Hanım’ı evinde ziyaret etti. Kendisini çaya  davet eden Şerife Hanım’ı oturduğu evde konuk olan Başkan Köşker, ailenin sıkıntılarını dinledi. Evine 3 haftayı aşkın bir zamandır sebepsiz yere su verilmediğinden şikayetçi olan Şerife Hanım ile bir süre sohbet eden Başkan Köşker, sorunun en kısa sürede çözülmesi için gerekli talimatı verdi. Başkan Köşker’i karşısında gören ve davetini geri çevirmediği için oldukça mutlu olduğunu ifade eden Pelitli Köyü sakinlerinden Şerife Yüzgeç, “Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizi kırmadı ve davetimizi geri çevirmedi.

VATANDAŞIN İÇİNDE

Sorunlarımızı yerinde ve bizden dinledi. Sağ olsun var olsun. İlçe genelinde denildiği gibi halkın sorunlarına eğilen, halkla iç içe bir başkanımız var. Kendisine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Başkan Köşker ise, göreve geldiği günden bugüne kadar ki süreçte vatandaşlarla bağlarını hiç koparmadıklarını dile getirdi. Başkan Köşker, “Gebze’ye ve Gebzeli hemşerilerimize hizmet için varız. Hemşerilerimizin sorunlarını, imkânlar ölçüsünde çözmek bizim asli görevimiz. Her zaman yanlarındayız” dedi.     

 

https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gif