Bayan personele yemek sürprizi

  • 2014-03-09 09:22:01 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Bayan personele yemek sürprizi

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Darıca Belediyesi’nde çalışan bayan personelini yemekte ağırladı. Bayramoğlu Paradise Otel’de gerçekleşen programa katılan bayanlara yemeğin ardından Başkan Karabacak ve eşi Teslime Karabacak birer karanfil vererek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar.

 Yenilen yemeğin ardından ,bayanlara yönelik kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Karabacak, öncelikle bu anlamlı günde davetlerini kırmayarak yemeğe katılan tüm bayanlara teşekkür ederken, kadının her türlü sevgi ve saygıyı hak ettiğine vurgu yaptı. Başkan Karabacak kadının sevgisi ve şefkati sayesinde toplumun ayakta durduğunun altını çizdi. Başkan Karabacak “Kimi zaman vefalı bir eş, kimi zaman fedakar bir anne, kimi zamanda biz erkeklere destek olan en önemli güç olarak karşımıza çıkan kadınlarımız yalnızca bu günde değil yılın 365 gününde hayatımızın en müstesna köşesinde yer almaktasınız.”diyerek duygularını dile getirdi.

BAYAN PERSONELE TEŞEKKÜR

Başkan Karabacak, ”Darıca Belediyesi’nde çalışan siz değerli personelimizle bugüne kadar önemli projelere imza attık.Bu projelerin şekillenmesinde sizlerin katkı ve emeği büyüktür.Bugüne kadar bizlere verdiğiniz güç ve destek için hepinize teşekkür ediyor ,hepinizin bu anlamlı gününü kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum" diyerek duygularını dile getirdi.