Yaşlıların gönlünü fethettiler

  • 2014-03-07 10:44:24 Tarihinde Yazıldı
  • yazdir Yazdır
Yaşlıların gönlünü fethettiler

Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Darıca Huzurevi’ndeki yaşlılar için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Protokol üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen ziyarette yaşlılarla yemekler yenildi, pastalar kesildi, sohbet edildi ve sürpriz fotoğraf hediyeleri verildi.

Etkinlikte yaşlılar duygusal anlar yaşadılar ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi İpek Çulha ile ekibine bu güzel etkinlik için teşekkür ettiler.

Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın ‘Yarım Elma Gönül Alma’ projelerinin devamı olarak, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Darıca Huzurevi’ne yaptığı ziyarete Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan ve eşi Emine Arslan, Darıca Kaymakamı Ahmet Karaaslan ve eşi Tülin Karaaslan, Aile ve Sosyal Politikalar müdürü Bilge Altıntaş, Kütüphane Müdürü Tevhide Buğan, Nüfus Müdürü Hasan Aydın, İlçe Mal Müdürü Serap Öz, Milli Eğitim Şube Müdürü İlyas Kırali, İlçe Spor müdürü Mücahit sak, İlçe Gıda ve Tarım Müdürü Vedat Şensoy, Mütevellli Heyet Üyesi Ümit Aydın, vakıf görevlileri katıldı.

Etkinlikte yaşlılarla birlikte yemek yenildi, pastalar kesildi, sohbet edildi. Günün en güzel sürprizi ise, yaşlıların fotoğraflarının çerçeveli bir şekilde hediye edilmesiydi.

 

Huzurevindeki yaşlılar, bu anlamlı ve güzel etkinliği organize eden Gebze Kaymakamlığı SYDV Müdürü İpek Çulha’ya teşekkür ederken, İpek Çulha da, etkinliğe katkı sunan Sultan Pastanesi sahibi Ertuğrul Çırak, Area Gayrimenkul Sahibi Ferhat Ergün, Nergis Çiçekçilik Sahibi Cengiz Güngör’e ve gazeteci Levent Altun’a teşekkür etti.