SİYASET
Giriş Tarihi : 26-04-2023 20:38

Yudum Kaşıkçı Darıca ve Çayırova'da

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı, Darıca ve Çayırova’da esnaf ve ev ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yudum Kaşıkçı Darıca ve Çayırova'da

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı, 9 Nisan’dan sonra temposunu daha da artırdı. MHP Darıca İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım, Darıca KAÇEP İlçe Başkanı Elif Demirci, yöneticiler ve partililerin eşlik ettiği Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı, ilçe turuna Darıca Sanayi Sitesi ile başladı. Burada birçok işyerini ziyaret eden ve personelle sohbet eden Yudum Kaşıkçı, Cumhur İttifakı için destek istedi. Darıca Giresunlular Derneği ile Darıca Keşanlılar Derneği’ni de ziyaret eden Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı hemşehri derneklerinin önemine değindi. Kaşıkçı, “Hemşehri derneklerimizden, Cumhur İttifakı adına sandıkları patlatmalarını bekliyorum” dedi.

ÇAYIROVA TURU YAPTI

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı’nın sonraki durağı Çayırova ilçesi oldu. Çayırova İlçe Başkanı İsmail Akkuş, yöneticiler, Çayırova Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Kayaoğlu, Çayırova Belediye Meclis Üyesi Davut Akçay ve partililer de kendisine eşlik etti. Çayırova Erzurumlular Derneği Başkanı Sinan Karadaş ve yönetimine konuk olan Yudum Kaşıkçı hemşehrilerinin gösterdiği ilgiden memnundu. Kadınlarla ev toplantılarına katılan Yudum Kaşıkçı, Cumhur İttifakı’nın kadınlara yönelik projelerini anlattı.

ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI

Geçtiğimiz günlerde yeğeni yaşamını yitiren Çayırova Erzurumlular Derneği Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ali Akçay’ı evinde ziyaret eden MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı, taziye dileklerini iletti. Yudum Kaşıkçı daha sonra Gebze’deki Seçmen İletişim Merkezi’nde Kocaeli Ordu Gölköylüler Derneği Başkanı Erson Karadeniz ve beraberindekileri ağırladı. Gittiği her yerde büyük ilgi gören MHP Adayı Yudum Kaşıkçı, “Bu ilgi ve destek, bizi 14 Mayıs’ta zafere taşıyacak” ifadesini kullandı.

AdminAdmin