Yaşar başkan kavşağa el attı!

  • Yaşar başkan kavşağa el attı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Yaşar Çakmak, Bayramoğlu sapağında şikayetlere neden olan kavşakla ilgili açıklama yaptı.

Sorunu gündeme getiren Gazeteci Levent Altun’u telefonla arayarak bilgi veren Başkan Vekili Yaşar Çakmak, konunun takipçisi olduğunu ve çözülmesi için gerekli girişimleri başlattıklarını söyledi.

Geçtiğimiz dönem, Kocaeli Büyükşehir belediyesinin talebi üzerine Karayolları Genel Müdürlüğü’nün Bayramoğlu Sapağında yaptığı kavşak projesi hem vatandaşları hem de yolun kenarındaki tesiste faaliyet gösteren işletmeleri mağdur ediyor.

 

Gebze’den Bayramoğlu’na D-100 geçişi zor!

 

Gebze’den Bayramoğlu yönüne D-100 karayolundan gitmek isteyen sürücüler, yeni kavşak çalışması yüzünden kendilerini bir anda TEM otoyolunda ya da İstanbul yolunda buluyorlar. Feniş mevkiindeki giriş ise trafik açısından büyük tehlike yaratıyor.

Öte yandan, yeni düzenleme yüzünden TEM otoyolu ve D-100 karayolu İstanbul istikametinden gelen araçlar mola vermek, yakıt almak ya da yemek yemek için kavşaktaki tesislere giriş yapamıyorlar.

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...