SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 19-01-2023 08:07

Mis Pilav Gebze'de hizmete girdi

Mis Pilav Gebze'de hizmete girdi

Gebzeli iş insanı Şener Yılmaz ve eşi Oya Yılmaz'ın gıda sektörüne iddialı giriş yaptıkları 'Mis Pilav' törenle açılarak hizmete girdi.

Hacıhalil Mahallesi Körfez Caddesi'nde hizmete giren Mis Pilav'ın açılışına Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak'ın yanı sıra siyasi parti başkanları, STK temsilcileri , spor ve iş dünyasının seçkin isimleri katıldı. Açılışla birlikte vatandaşlara ücretsiz pilav-ayran ikramı yapıldı.

'Doğadan sofranıza' sloganıyla hizmete giren Mis Pilav'da herkesin damak tadına hitap ettiklerini anlatan işletmeci Oya Yılmaz, '' Pilavda çığır açmak için mekanımızı açtık. Kısmet olursa hedefimiz dört ilçemizde şubeleri olan, Tuzla'dan Kadıköy'e uzan bir Mis Pilav zinciri oluşturmak. Bugün gördüğümüz yoğun ilgi ve memnuniyet bize çok daha fazla güç verdi, Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Gebze'ye şirin ve modern bir mekan kazandırdık. Temizlik ve hizmet kalitesi olmazsa olmaz kuralımız. Mutfağımızda deneyimli ve hünerli ellere sahip aşçılarımız görev yapıyor. Pilavı çok sayıda lezzetle buluşturduk. Mis Pilav'da kuru fasulyeli, kavurmalı, tavuklu, kuşbaşılı , sebzeli çeşitleri göreceksiniz. Ayrıca tatlılarımız ve çorbamızla da iddialıyız” dedi.

AdminAdmin