Minik öğrenciler kışı sıcak geçirecek

  • Minik öğrenciler kışı sıcak geçirecek
  • Minik öğrenciler kışı sıcak geçirecek
  • Minik öğrenciler kışı sıcak geçirecek
  • Minik öğrenciler kışı sıcak geçirecek

Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin Kastamonu Küre’deki 3 okulda eğitim gören öğrenciler için hazırladığı malzemeler yetkililer tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Darıca Yaşlılarla Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (YASDER) bir süre önce Kastamonu Küre İlçesinde biri yatılı bölge okulu olmak üzere 3 okulda eğitim gören 50 öğrenci için yardım kampanyası başlatmıştı. Hayırseverler, bağışçılar ve dernek üyeleri kampanyaya büyük destek vererek kısa süre içinde öğrencilerin ihtiyaçları olan, kışlık mont, bot, kıyafet ve kırtasiye ürünlerini temin etti. Hazırlanan malzemeler Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın da ulaşım desteği sağlamasıyla Kastamonu Küre’ye gönderildi. Gönderilen malzemeler Küre Kaymakamı Furkan Berber, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Yılmaz, Şube Müdürü Doğan Yıldız ve yetkililer tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Darıca Yaşlılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği başkanı Kudret Sekban, kampanyaya maddi ve manevi her türlü desteği vererek minik  öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan bağışçılara, dernek gönüllülerine, kampanya boyunca özveriyle çalışan dernek üyelerine, malzemelerin ulaşımını sağlayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a, malzemelerin bizzat dağıtımını yapan Küre Kaymakamı Furkan Berber, İlçe Milli Eğitim Müdürü Metin Yılmaz, Şube Müdürü Doğan Yıldız  ve yetkililere teşekkür etti.

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...