Kent Meydanına vatandaş karar verecek

  • Kent Meydanına vatandaş karar verecek
  • Kent Meydanına vatandaş karar verecek

Çayırova kent meydanı projesi sosyal medya hesapları ve billboardlardan halkın beğenisine sunuldu.

Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, şehre yeni bir kimlik kazandıracak kent meydanı projesini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Çayırova’nın vizyonu olarak gördüğü kent meydanı projesinde her ayrıntıyı düşündüklerini ve büyük özen gösterdiklerini ifade eden Başkan Çiftçi,” Projeyi tamamladık ve halkımızın beğenisine sunduk. Göreve geldiğimiz günden buyana hizmetlerimizi vatandaşlarımızla istişare ederek gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın beğendiği projeye vakit kaybetmeden başlayacağız” dedi.

 YEŞİL ALANI YOĞUN OLACAK

Yaklaşık 25 bin metrekare alan üzerinde yoğun yeşil alanı ile kenti cazibe merkezi haline getirecek ve estetik katacak projeyi gelişime açık, zamana göre yenilenebilir olarak planladıklarını belirten Başkan Çiftçi, tüm projelerde olduğu gibi kent meydanını da 40-50 yıl sonrasını düşünerek hayata geçireceklerini söyledi.

 ÇAYIROVA’YA DEĞER KATACAK

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, ”Yatay mimarisi, mahalle ve komşuluk kültürünü yaşatacak kent meydanının cami,  kapalı otopark, alışveriş, etkinlik, dinlenme, hobi, tören, sosyal ve kültürel donatı alanlarıyla kentimize değer katacak şekilde tasarlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Şehirlerin meydanları ile ünlü olduğunu belirten Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, “Çayırova’ya kimlik kazandıracak ve marka değeri oluşturacak kent meydanı projemizi benzersiz ve örnek olacak bir şekilde planlıyoruz.  Titiz ve hassas çalışma sonrası ortaya çıkan projeyi sosyal medya hesaplarımız ve bilboardlardan halkımızın beğenisine sunduk. Halkımızın karar verdiği projeye en kısa süre içinde başlayacağız.” dedi.

 

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...