dizi/film
Giriş Tarihi : 29-06-2023 10:13

Kendi Düşen Ağlamaz Fragman

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi 30 Haziran Cuma Yeni Bölümüyle TRT 1’de olacak. TRT 1 Kendi Düşen Ağlamaz 2. bölüm fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

Kendi Düşen Ağlamaz Fragman

Kendi Düşen Ağlamaz 2. Bölümde neler olacak? Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm özet

 

Yeni bölümü merakla beklenen dizi Kendi Düşen Ağlamaz 30 Haziran Cuma 2. Bölümüyle TRT 1’de! Alize, babasına ve eski hayatına tekrar kavuşacağı umuduyla döndüğü evinde, büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Serkan ile babasının iş birliğinden habersiz büyük bir yıkıma uğrarken önünde birbirinden zor iki yol vardır. Alize, daha zorunu seçer. Evine dönüp, hem kendi ailesine, hem de yeni ailesine asla pes etmeyeceğini gösterecektir. Alize’nin yeni evine dönmesi, Serap’ı da şok eder. Ondan kurtulmak için bir şeyler yapması gerektiğini düşünürken birbiri ardına öğrendiği gerçekler karşısında adeta neye uğradığını şaşırır.

Alize, yeni hayatına adapte olurken tek özgürlük alanı olan otelde çalışmaya devam eder. Orası, Serkan’dan bağımsız olduğu tek yerdir. Ama orayı da kaybettiğini gördüğünde… İşte buna dayanamayacaktır. Alize, bir yandan Serap’la mücadele ederken bir de şimdi Serkan’ı saklamak için uğraşacaktır. Peki tüm bunları başaracak mıdır? Ayşegül Çiçekoğlu'nun aynı adlı kitabından uyarlanan "Kendi Düşen Ağlamaz”ın senaryosunu Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı birlikte kaleme alıyor. Yönetmenliğini Emre Kabakuşak ile İnci Balabanoğlu yapıyor. Kendi Düşen Ağlamaz yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına haberin devamından ulaşabilirsiniz.

 

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ 2. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KENDİ DÜŞEN AĞLAMAZ TÜM BÖLÜMLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük(Web)