YAŞAM
Giriş Tarihi : 26-04-2023 08:43

İMES OSB Anaokulu öğrencilerinden 23 Nisan gösterisi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi İMES OSB Sercan Anaokulunda da coşkuyla kutlandı

İMES OSB Anaokulu öğrencilerinden 23 Nisan gösterisi

Tören için uzun zamandır hazırlanan 5 yaş grubundaki öğrencilerin piyanolu gösterisi izleyenler tarafından büyük alkış alırken, Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat BALAY ve veliler, desteklerini esirgemeyen İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TOKKAN’a ve yöneticilere teşekkür etti.

İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı TOKKAN: “Çocuklarımızın Her Zaman Yanındayız.”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı töreni Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Törende velilere seslenen İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet TOKKAN, “Bölgemizde kadın istihdamını teşvik etmek için hayata geçirdiğimiz anaokulumuzda bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı büyük bir sevinçle kutluyoruz. Anaokulumuz, geleceğimiz olan çocuklarımızın hayata ilk adımlarını attığı eğitim ve öğrenim yuvası olmasından dolayı bizim için çok önemli bir öneme sahip olduğunu vurgulamak isterim. Bu nedenle çocuklarımızın gerek okullarına ulaşımı ve yemeği gerekse eğitim öğretim araç gereçleri ve organizasyonlarında her zaman yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Bugün burada eğitim gören tüm çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlar, siz velilere de törenimize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Balay: “Bölgedeki Tek Taşımalı Anaokulu İMES OSB’de!”

Başkan TOKKAN’ın ardından açıklamalarda bulunan Dilovası İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat BALAY “Dilovası’nda göreve başladığımız günden beri anaokulu sayımızı arttırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu süreçte en büyük desteği verenlerin başında sanayicilerimiz gelmektedir. Bu süre zarfında birçok anaokulunu ilçemize kazandırdık. İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulumuz bölgedeki tek taşımalı anaokuludur. Bu konuda gerekli desteği ve titizliği gösteren başta İMES OSB Yönetim Kurulu Başkanımız Ahmet TOKKAN’a olmak üzere emeği geçen tüm yöneticilere ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarım.” ifadelerine yer verdi.

İMES OSB Anaokulu Öğrencilerinden Piyanolu 23 Nisan Gösterisi!

Açılış konuşmalarının ardından sahneyi alan İMES OSB Sercan Sağlam Anaokulu öğrencileri, dans ve müziklerle bayramlarını kutlarken, törenin sürprizini de gerçekleştirdi. Henüz birkaç ay önce anaokuluna kazandırılan piyanonun başına bu kez öğrenciler geçti. Çok kısa bir sürede piyano çalmasını öğrenen öğrencilerin tören için hazırladıkları piyanolu gösteri izleyenler tarafından büyük alkış topladı. Tören öğrencilerin gösterileri akabinde gerçekleştirilen hediye takdimi ile son buldu.

AdminAdmin