Hastane bahçesinde çifte kutlama

  • Hastane bahçesinde çifte kutlama
  • Hastane bahçesinde çifte kutlama
  • Hastane bahçesinde çifte kutlama
  • Hastane bahçesinde çifte kutlama

 Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde 12 Mayıs Dünya Hemşireler Günü dolayısıyla; hem hemşireler günü hemde pandemi sürecinde ki yoğunluktan dolayı, dünya laborantlar günü, dünya psikologlar günü,  dünya ebeler günü ve eczacılar günü kutlanarak tüm çalışanlara özverili çalışmalarından dolayı teşekkür edildi.  Pandemi kurallarına uyularak yapılan bu kutlamaya Hastane Yönetim Ekibi de katlım sağladılar. Yapılan bu güzel organizasyon tüm çalışanlar tarafından takdir ile karşılandı.

 Hastane Başhekimi Doç.Dr.Mustafa GÜNEŞ ;   “  Tarihi çok eski olan hemşirelik mesleği, insan sevgisi ile dolu, şefkatle ve sabırla yapılan kutsal ve onurlu meslektir. Hemşirelerimiz güç çalışma şartlarında rağmen ortaya koydukları disiplinli, özverili, sabırlı, hoşgörülü ve şefkatli tutumlarıyla sağlıklı insan ve sağlıklı toplum oluşmasında sağlık ekibinin temel taşıdır. Bu yüzden de tarih boyunca değerini ve saygınlığını korumuş kutsal bir meslektir. Bilgilerini güncelleyip hizmet içi eğitimlere katılarak işlerinin kalitesini her geçen gün daha da arttırmaktadırlar. Hemşirelerimiz güç çalışma şartlarında rağmen ortaya koydukları disiplinli, özverili, sabırlı, hoşgörülü bir şekilde çalışmaları takdire şayandır. Başta hastanemizde görev yapan hemşirelerimiz olmak üzere tüm hemşire arkadaşlarımızın hemşireler gününü kutlar ayrıca bu süreçte laborantlarımızın, psikologlarımızın, ebelerimizin ve eczacılarımızın da günlerini kutlar çalışma hayatlarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

  Etkinliğe katılan personeller böylesine bir ortam düzenlenerek unutulmadıkları için hastane yönetim ekibine de teşekkürlerini ilettiler. Aile ortamında ve sıcaklığında geçen bu güzel organizasyon pasta kesimi ve ikramlar ile devam etti.

 

 

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...