SON DAKİKA
Giriş Tarihi : 28-09-2022 14:09

Harla Döner lezzet ve kaliteyi buluşturuyor

Harla Döner lezzet ve kaliteyi buluşturuyor

Bölgemizin genç iş insanı Navser Marine ve Denizcilik şirketinin sahibi İskender Civil, yeni sezonda şirketleri bünyesinde Harla Döner ve Et Restoran ile gıda sektöründe de hizmet veriyor. Harla Döner hem lezzeti hem de müşteri memnuniyetiyle Gebzelilerin tercihi olmaya başladı.

Denizcilik sektöründe başarılı işlere imza atan genç iş insanı İskender Civil sektöründeki başarıyı hizmet sektöründe de göstermekte kararlı. İşletmeci İskender Civil, bölgemizin nezih mekanlarından Harla Döner’de büyük konsept değişikliğine giderek Gebze ve çevresine yepyeni bir mekan kazandırdı.

Harla Döner yeni yönetimi ve personeliyle müşterilerine her yörenin damak tadına uygun gıda ürünleriyle kapılarını müşterilerine açtı.

200'den fazla çeşidiyle Harla Döner’de,  Et Döner çeşitleri, Köfte çeşitleri, Hamburger çeşitleri, Izgara çeşitleri, Steakhouse, Kebap çeşitleri, Pide çeşitleri, Lahmacun

Ara Aparatif, zengin serpme kahvaltı çeşidiyle damak tadına önem verenlerin tercihi olmaya başladı.

İşletmeci İskender Civil, yeni işletmesi Harla Döner’ de et dönerin yanı sıra Türk ve dünya mutfağından örnekler ile her damağa uygun lezzetleri sunmayı amaçlayan yeni ve yenilikçi bir kadrosuyla buluşturarak Gebze’nin en iddialı en kaliteli ve en ekonomik restoranına dönüştürmeye kararlı.

İşletmede yeni kadro ve ekibinde Türkiye’de isim yapmış restoran ve işletmelerde başarılı şeflere, garsonlara ve ustalara yer verdiklerini belirten İskender Civil, ilkelerinin lezzet ve kalite olduğunu Gebze’de Harla Döner’i vazgeçilmezler arasında ilk sıralara çıkaracaklarını söyledi.

Harla Döner: Gaziler Mahallesi Issıkgöl Caddesi No: 138/A Gebze/ Kocaeli Adresinde müşterilerine hizmet verecek. Harla Döner GSM : 0544 642 84 84

AdminAdmin