Astroloji
Giriş Tarihi : 18-06-2023 10:00

Hangi Burcu Neler Bekliyor?

19 Haziran Pazartesi haftalık burç yorumları açıklandı! İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...

Hangi Burcu Neler Bekliyor?

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç; Haftaya ev, aile ve gayrimenkul konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu konularda duygusal açıdan ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Hafta ortasında aşk, çocuk, tatil, hobi ve borsa gibi konular gündeme gelebilir. Harcamalarınız artabilir ve ev, aile meseleleri ön planda olabilir. Hafta sonunda ise günlük rutinler, çalışma hayatı ve yanınızda çalışanlarla ilgilenme şansınız olabilir. Maddi kaynaklarınızı güçlendirebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa; Haftaya yakın çevre, kardeşler, eğitim ve seyahatlerle ilgilenerek başlıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ortasında ev, aile ve gayrimenkul konuları gündeminize gelebilir. Bu süreçte tartışmalar yaşanabilir ve ani kararlar almanız gerekebilir. Hafta sonunda ise tatil, aşk, hobi, sanat ve borsa gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler; Haftaya para ve kazançlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Beklenmedik olumlu gelişmeler yaşanabilir. Haftanın ortasında ise yakın çevre, eğitim, seyahat ve sosyal medya gibi konularda bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Çalışma hayatınızda değişimler yaşanabilir. Hafta sonunda ise evinizle ve ailenizle ilgilenme fırsatınız olabilir.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç; Haftaya enerjik ve atak bir şekilde başlıyorsunuz, duygularınızı yansıtabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim ve seyahatlerle ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Haftanın ortasında ise para ve kazançlar konusu gündeminize gelebilir. Sosyal çevrenizden kaynaklı harcamalarınız artabilir. Hafta sonunda ise seyahat, eğitim, kardeşler ve yakın arkadaşlar gibi konular ön plana çıkabilir.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan; Haftaya duygusal olarak yalnız hissederek başlayabilirsiniz, ancak maddi kaynaklarınızla ilgili yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Haftanın ortasına doğru kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacak ve enerjik bir tutum sergileyeceksiniz. Ancak tartışmacı bir yaklaşım da sergileyebilirsiniz. Aile ve ev hayatınızı etkileyen gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunda ise para ve kazançlarınıza odaklanabilirsiniz, ancak sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak; Haftaya sosyalleşerek ve arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Partneriniz veya ortağınızla birlikte harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı, eğitim ve seyahat konuları gündeminize gelebilir. Haftanın ortasında ise duygusal olarak yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Gizli aşklar gündeme gelebilir ve seyahat, eğitim ve iletişim konularında bazı kopmalar veya sonlanmalar yaşanabilir. Sorunlar ortaya çıkabilir. Hafta sonunda ise kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacak ve çevrenizle iletişiminiz artabilir. Kariyer hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi; Haftaya kariyer ve iş hayatınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu süreçte çalışma hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz ve finansal açıdan rahatlama sağlayacak gelişmeler yaşanabilir. Haftanın ortasında ise sosyalleşme fırsatı bulabilir, arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Ancak sosyal çevrenizden dolayı harcamalarınız artabilir. Hafta sonunda ise yalnız kalmak isteyebilirsiniz ve gündelik işlerle uğraşabilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep; Haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Aşk, çocuk ve tatil gibi konularda kararlar alabilir ve partneriniz veya ortağınızla birlikte hareket edebilirsiniz. Haftanın ortasında ise kariyer ve iş hayatınıza odaklanıyorsunuz. Bu süreçte iş hayatınızda değişiklikler ve dönüşümler gerçekleşebilir. Partnerinizle, ortağınızla veya açık düşmanlarınızla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonunda ise sosyalleşme fırsatı bulabilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay; Haftaya finans, okültizm ve sağlık konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ayrıca aile ve evinizle ilgili kararlar almanız gerekebilir. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgili konular gündeme gelebilir, ancak şifalanma süreci de yaşanabilir. Haftanın ortasında ise yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk gibi konulara odaklanabilirsiniz. Sağlıkla ilgili sorunlar veya çalışma hayatınızda sorunlar ortaya çıkabilir. Hafta sonunda ise kariyer ve iş hayatınız ön plana çıkabilir.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak; Haftaya partneriniz, ortaklığınız ve yakın arkadaşlarınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Aşk, çocuk, hobi ve sanat gibi konularda yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ortasında ise finans, okültizm, vergi ve ödeme konuları gündeminize gelebilir. Para kayıpları yaşanabilir, bu yüzden dikkatli olmanız önemlidir. Hafta sonunda ise yurt dışı, eğitim, seyahat ve hukuk gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova; Haftaya çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar ve sağlık konularıyla ilgilenerek başlıyorsunuz. Bu süreçte maddi kaynaklarınızı iyileştirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Haftanın ortasında ise partnerinizle, ortaklığınızla veya mahkeme konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Ev, aile ve kariyer hayatınızda yeni gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunda ise finans, okültizm, sağlık ve özel hayat konularına odaklanabilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

 

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık; Haftaya aşk, çocuk, flört, tatil ve borsa gibi konularla ilgilenerek başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla ve kardeşlerinizle yeni kararlar alabilirsiniz. Haftanın ortasında ise çalışma hayatı, sağlık ve günlük rutinleriniz gündeme gelebilir. Seyahat, eğitim ve iletişimle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda ise partnerinizle, ortaklığınızla, yakın arkadaşlarınızla veya mahkeme konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim!

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük(Web)