Halkın görüşleri önemli

  • Halkın görüşleri önemli
  • Halkın görüşleri önemli

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Darıca merkezde esnafları gezen Başkan Bıyık, “Darıcalı vatandaşlarımızın fikirlerini önemsiyoruz. Darıca’yı ortak akılla yönetmek için herkesin görüşünü dinliyoruz” dedi.

Darıca’da gönül belediyeciliği ile sosyal belediyeciliği harmanlayan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunlarını dinleyip notlar alıyor. Başkan Bıyık, ev ve işyeri ziyaretleriyle birlikte mahallelerde de esnafları gezerek fikir alışverişinde bulunuyor.

DARICA’YI BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Darıca merkezde esnaf turu yapan Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Esnaflarımızı önemsiyoruz. Darıca’da esnafların yüzünün gülmesi ve mutlu olmaları için çalışıyoruz. Çünkü esnafın güçlü olması Darıca’nın da güçlü olmasına katkı sunar. Bu anlayışla her zaman esnaflarımızla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Darıcalı vatandaşlarımızın görüşlerini önemsiyoruz. Darıca’yı ortak akılla birlikte yönetiyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerine göre yol haritamızı belirliyoruz” diye konuştu.

 

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...