dizi/film
Giriş Tarihi : 05-07-2023 10:19

Gülcemal Fragman

Gülcemal dizisi 6 Temmuz Perşembe Yeni Bölümüyle FOX’ta olacak. FOX Gülcemal 12. bölüm fragman linki ve daha fazlası detaylarda...

Gülcemal Fragman

FOX GÜLCEMAL 12. BÖLÜM İZLE | GÜLCEMAL 12. BÖLÜM | GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM

 

6 Temmuz Perşembe günü 12. bölümüyle yayında olacak Gülcemal dizisinin yeni bölümünde Mustafa, Pehlivan ile ilgili gerçekleri öğrenmek hem Deva’yı hem Gülcemal’i derinden sarsar. Büyük kararların arifesinde olan Deva evi terk eder. Gülcemal de gitmesine izin verir. Ancak Gara’nın Deva’nın annesi olduğunu öğrenmek Gülcemal’i adeta yıkar. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını bilen Gülcemal yeni bir hayat planı yapar.

 

Mert’i hayatlarından çıkarmak isteyen Gülcemal’e bir darbede kardeşi Gülendam’dan gelir. Her şeye rağmen Deva’dan vazgeçemeyen Gülcemal kendini onun kapısında bulur. Ancak o gecenin sabahında Gülcemal her şeyini kaybetmiş bir adamdır artık. Yapayalnızdır. Ve herkesi şok edecek o kararı verir. Yenilgiyi kabul etmiştir ve bir daha dönmemek üzere gidecektir. Gülcemal yeni bölüm fragman linkine ve daha fazlasına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

FOX GÜLCEMAL 12. BÖLÜM FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FOX GÜLCEMAL 12. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE YOUTUBE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FOX GÜLCEMAL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FOX GÜLCEMAL TÜM BÖLÜMLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Zehra KüçükZehra Küçük

Zehra Küçük(Web)