Gökhan Orhan'dan mahalle ziyaretleri

  • Gökhan Orhan'dan mahalle ziyaretleri
  • Gökhan Orhan'dan mahalle ziyaretleri
  • Gökhan Orhan'dan mahalle ziyaretleri
  • Gökhan Orhan'dan mahalle ziyaretleri
  • Gökhan Orhan'dan mahalle ziyaretleri
  • Gökhan Orhan'dan mahalle ziyaretleri

CHP Gebze İlçe Örgütü’nün 19 Ocak Pazar günü gerçekleştireceği olağan ilçe kongresinde ilçe başkan adayı olan CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Orhan çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Mahalle ziyaretleri kapsamında bugün Gebze’nin Hürriyet ve Mustafapaşa Mahallelerinde toplantılar düzenleyen Gökhan Orhan, partililere projelerini ve hedeflerini anlattı.

Beraberinde eşi Cansu Orhan, CHP Gebze belediye meclis üyesi Sinan Çeper, Gençlik kolları başkanı Savaş Gayretli, Gebze belediyesi eski meclis üyesi Musa Haydaroğlu, ekip arkadaşları Çiler Boylu, Cemre Öğüt, Kemal Doğan, Devrim Serkan Kaya ile birlikte bugün iki mahalle ziyareti gerçekleştiren Orhan, yaptığı konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

Gezi direnişi ruhuyla…

 

Parti içerisinde birlik ve beraberliği sağlamak için ilçe başkanlığına aday olduğunu söyleyen Gökhan Orhan, “Parti içinde ötekileştiren değil birleştiren olmak için adayız. Sevginin, mücadelenin ve birlikteliğin hâkim olduğu bir dönem inşa etmek için adayız. Hayatın her noktasında birlikte yol yürüttüğümüz kadınlarımızla, şiddetin hiçbir türlüsünün olmadığı katılımın kotalarla sınırlandırmadığı bir siyaset anlayışı ile yönetmek için adayım. Demokrasi mücadelesi verenlerin, ben değil biz diyenlerin, geri adım atmayanların, ötekileştirilenlerin kadınların ve gençlerin tarafıyız. Siyasetten uzaklaşmış, uzak duran ya da durdurulan gençlerimizin partimize kazandırmak için adayız. Salonlarda, kapalı kapılar ardında değil, sokakta halkın yanında, sorunların odağında güçlü bir muhalefet olmak için adayız. Polemik değil sorunlara çözüm üretecek politik kadrolar oluşturmak toplumsal çıkarlarını gözetecek politikalar üretmek için adayız. Kısacası, Kadınlar, gençler, çocuklar doğa ve gelecek günleri inşa etmek için haklarımızı gasp edenlerle mücadele etmek için özgürlüğümüze işimize aşımıza göz koyanları aydınlığımızla yenmek için adayız” dedi.

Partililerin sorularını da yanıtlayan Gökhan Orhan, öncelikli olarak gençlere ve kadınlara çok önem vereceklerinin de altını çizdi.

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...