Geleceğin mucitleri yetişiyor

  • Geleceğin mucitleri yetişiyor
  • Geleceğin mucitleri yetişiyor
  • Geleceğin mucitleri yetişiyor
  • Geleceğin mucitleri yetişiyor
  • Geleceğin mucitleri yetişiyor

İzmit Edebali Ortaokulu, Tübitak 4006 Bilim Fuarları kapsamında bilim fuarı gerçekleştirdi. Proje koordinatörlüğünü Öğretmen Özge Eldem’in yaptığı fuarın danışman öğretmenleri ise Mine Birkan, Özlem Ezer Düzgün, Abdulbaki İmamoğlu, Betül Aydın, Gül Doğan Paslı, Meryem Atay, Merve Büyükgenç, Vildan Karaalp, Emine Şen, Bayram Çotu, Yasemin Şimşek.

Fuarda 23 Proje sergilendi. Projelerde 47 öğrenci, 13 danışman öğretmen görev aldı. Fuarın açılışına İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Mustafa Doğan, İlçe Mili Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Şendoğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hanefi Yaman, 23 Nisan İlkokul Müdürü Cemal Adıgüzel, öğrenci velileri ve öğretmenler katıldı.

Stantları gezen misafirler öğrencilerden projelerin çalışması hakkında bilgi aldı. Projeleri çok beğenen misafirler, öğrenci ve danışman öğretmenlerini tebrik ederek bu tür faaliyetlerin yaygınlaştırılmasının, öğrencilerin hem okul hem de meslek hayatlarında başarılı olmalarını sağlayacağını belirtti.

Fuarımızı gezen misafirler için okul bahçesinde kokteyl düzenlendi.

Okul müdürümüz Harun Kargılı, projelere verdikleri desteklerden dolayı misafirlere teşekkür ederek bu tür projelerin artarak devam edeceğini söyledi, tüm öğrenci ve danışman öğretmenlere teşekkür etti.

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...