SİYASET
Giriş Tarihi : 19-04-2023 18:41

Gebzeli adaya büyük ilgi

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı, İzmit’te gün boyunca ziyaretler gerçekleştirdi. Gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanan Yudum Kaşıkçı, “İzmit kararını vermiş” dedi.

Gebzeli adaya büyük ilgi

MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı fark yaratmaya devam ediyor. Adaylığının açıklandığı ilk günden bu yana ismi gerek MHP teşkilatlarında gerekse Kocaeli seçmeninde büyük heyecan yaşatan Yudum Kaşıkçı yoğun bir şekilde çalışıyor. Ramazan ayı olmasına rağmen gün boyunca seçim çalışması yürüten Yudum Kaşıkçı, son olarak İzmit’te çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Çarşı merkezde esnaf ziyaretleri yapan, vatandaşlarla görüşen Yudum Kaşıkçı, “Bu aziz milletin bir ferdi olarak çizgimizi asla bozmayacağız, milletiyle uzaklaşanlardan olmayacağız” dedi.

MİLLETTEN KOPMAYACAĞIZ

MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur İzmit Kaçep İlçe Başkanı Esra Balkan Balıkçı ve yöneticilerin eşlik ettiği Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı ilk olarak İzmit merkezde esnaf ziyaretleri yaptı. Ardından merkezde tur atan ve vatandaşlarla sohbet eden Yudum Kaşıkçı, seçildiği takdirde nasıl bir milletvekilliği yapacağını anlattı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Yudum Kaşıkçı, “Bu milletten asla kopmayacağız” diye konuştu.

DERNEKLERİ UNUTMADI

Esnaf ziyaretleri ve vatandaş sohbetlerinin ardından MHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yudum Kaşıkçı’nın bir sonraki durağı, İzmit İlçe Teşkilatı’nın iftar programı oldu. Burada partililerle bir araya gelen Yudum Kaşıkçı daha sonra tramvaya bindi, burada yolcularla sohbet etti. Emeklilikle Eşit Adalet Derneği’nde emeklilerle bir araya gelen, Kocaeli Erzurumlular Derneği Başkanı Zülküf Eta ve hemşehrilerini ziyaret ederek İzmit turunu sonlandıran Yudum Kaşıkçı, “İzmit kararını ülkücü hareketten yana kullanacak. Birlikte başaracağız!” ifadesini kullandı.

AdminAdmin