Gebze basınına çifte standart!

  • Gebze basınına çifte standart!

Kocaeli Büyükşehir Belediye başkanı Tahir Büyükakın her kesimle iyi ilişkiler kurmaya çalışıyor ancak eski ekibinden bazı kişiler onun bu çalışmalarını adeta baltalıyorlar.

En başta da büyükşehir belediyesi basınındaki bir kişi!

Daha önce Ömer Polat’tan çok çekmiştik, o gidince işler düzelir diye düşündük ancak onunla çalışan bir kişi hala devam ettiğinden, aynı hastalıklar da devam ediyor!

Kocaeli Büyükşehir belediyesinin basın bölümündeki bir kişi resmen gazeteciler arasında ayrımcılık yapıyor. Bu kişi aynı zamanda Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti yönetiminde olduğu için, hala eski hesaplar ve düşmanlıklar peşinde!

Kişisel düşmanlıklarını anlarım ama bunu Kocaeli Büyükşehir belediyesi üzerinden ve hatta Tahir başkanın programları üzerinden yapmasına nasıl müsaade edilir anlamış değilim!

Gebze’de ya da Gebze ile ilgili Tahir başkanın programlarına bu kişi istediği gazetecileri çağırıyor istemediklerini çağırmıyor!

Dün Gebze’yi ilgilendiren bir toplantı olmuş. Bu kişi Gebze’den sadece 5-6 kişiyi aramış.

Oysa Gebze’de 9 tane günlük gazete, 20’ye yakın internet haber sitesi, ajans muhabiri ve dergi var. İzmit’teki toplantılara günlük gazete, internet haber sitesi vb 100 kişi çağırıyorsunuz, Gebze olunca niye ayrımcılık yapıyorsunuz?

Benim öğrenmek istediğim, bu kişi acaba birilerinin talimatıyla mı yoksa kendi isteğiyle mi bunu yapıyor?

Bu ayrımcılıktan acaba Tahir başkanın haberi var mı?

Bilelim ki biz de Gebzeli gazeteciler olarak ona göre davranalım.

 

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...