Darıca Final'den veli sempozyumu

  • Darıca Final'den veli sempozyumu
  • Darıca Final'den veli sempozyumu
  • Darıca Final'den veli sempozyumu
  • Darıca Final'den veli sempozyumu
  • Darıca Final'den veli sempozyumu

Final Genel Merkezi'nin planlaması ile önceki gün Final Okulları Eğitim Danışmanı Nurdoğan Arkış'ın Konferansı ve öncesinde eş zamanlı çalıştaylar gerçekleşti.

Çalıştayda Prof.Dr.Betül Çotuksöken,, Dr.Ali Akdoğan, PDR uzmanı Alparslan Dartan, Kişisel Gelişim Uzmanı Haluk Öztekin, Uluslararası Eğt.Dan.Fulya Yalezan Yılmaz, Felsefese Grubu Öğrt.Ayla Özbal sunum yaptı. 

Sempozyumda Ailede İletişim, Çocuklar Bizden, Biz Çocuklardan Öğrenirken, Ailelerde Yeni Nesil Farkı ve Dürtüsellik, Okul Başarısında Ailenin Rolü Sosyal Medya,Siber Zorbalık ve Aile Tutumları Çocuklar İçin Felsefe Eğitiminin Önemi konuları işlendi.

Darıca Final Okulları Genel Müdürü Murat Kaya yaptığı açıklamada ''Gerek eş zamanlı çalıştaylarda değerli bilim insanlarının sunumları gerekse Nurdoğan Arkış'ın konferansı çok olumluydu. Katılımcıların geri bildirimlerinden yararlı bir çalışma yaptığımızı anladık. Okulumuzun tüm paydaşlarının gözlemleri ve katıldıkları oturumlar ayrıca konferans ile ilgili raporları da yapılan çalışmanın verimli bir etkinlik olduğu sonucunu doğurdu. Katılımcı olarak sunumları ile bizleri aydınlatan hocalarımıza günün anısına Tema Vakfı aracılığı ile adlarına dikilen fidan belgelerini TEMA yönetimi ile birlikte takdim ettik. Sempozyumun afişi, kitapçığı, katılım belgesi ile Atatürk portresi idarecilerimizle takdim ettik. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyoruz'' dedi.

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...