Çayırova'ya kadın muhtar adayı

  • Çayırova'ya kadın muhtar adayı

6 Haziran Pazar günü gerçekleşecek olan Çayırova Mahallesi muhtarlık seçimlerinde tek kadın aday olan Neslihan Ballı, Çayırova halkından destek bekliyor.

Çayırova Mahalle muhtarı Ermiş Özmen’in vefat etmesi nedeniyle yapılacak olan muhtarlık seçiminde adaylardan birisi de Neslihan Ballı.

Aslen Karadenizli olan Neslihan Ballı, doğup büyüdüğü Çayırova’ya hizmet etmek amacıyla aday olduğunu belirterek, “Bugüne kadar birçok muhtar seçti Çayırova, hepsi de elinden geleni yaptığına inanıyor ve bu dünyadan göcenleri rahmetle anıyor sağ olanlara sağlıklı uzun ömürler diliyorum ve teşekkür ediyorum. Siz değerli Çayırovalılardan bu kezde bir bayan adaya destek vermenizi istiyorum. Ben İlkokulu Çayırova’da, Orta lise ve yüksek okulu açık öğretimden tamamladım moda tasarımı ve ekonomi eğitimi aldım öğrenmenin ne yaşı nede sonu var gelişmek için her an bir şeyler öğrenmek gerekir diye düşünüyorum bildiklerimizi akıl ve vicdan arasında hayata geçirmemiz çok önemli olduğunu düşünüyorum yapacağım bütün hizmetlerde adalet ve sağduyulu olacağıma söz veriyorum mahallemizin çok sorunu ve eksiği var bunun bilincindeyim bir pazarı bile çok gördüler Çayırova’ya ve evde üreten hanımlarımızın el emeklerini pazarlayacağı bir yer iyi olmaz m? Evinde fazlası olan eksik olana el uzatması paylaşmak ne kadar güzel olurdu değil mi kıymetli Çayırovalı hemşehrilerim buna benzer birçok proje ve fikirlerim var ve sizlerden yetki alırsam sırasıyla hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum kiminizin kardeşi ablası kızı Çayırova’nın kızı olarak yetki istiyorum” dedi.

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...