Bunlar da demiroylu tavukları

  • Bunlar da demiroylu tavukları

Gebze Tren istasyonunun önündeki dar sokakta yoğun trafik sıkışıklığı yaşanırken, yolun bitişiğindeki Demiryollarına ait bahçenin atıl durumda olması şikayetlere konu oluyor.

İstanbul-Ankara hızlı tren seferlerinin ardından özellikle Marmaray seferlerinin de başlamasıyla Gebze tren istasyonu büyük yoğunluk yaşıyor. Tren istasyonunun dar olan sokağında ise hem yolcu hem de araç trafiği yaşanıyor. İstasyonun her iki kısmında yer alan Marmaray durağından inen yolcular için iki ayrı otobüs durağı konulması ve otobüslerin arka arkaya dizilmesi, araç trafiğini keşmekeşe çeviriyor.

 

Bahçede tavuk besleniyor

 

Tren istasyonunu sokağındaki dar yolda kimi zaman iki otobüs yan yana geçemiyor. Durakta bekleyen otobüsler nedeniyle araçlar geçiş yapamıyorlar. Yol bu kadar dar durumda iken, yolun bitişiğindeki Demiryollarına ait büyük alanda ise tavuk beslenmesi şaşkınlık yaratıyor. Atıl durumdaki bu bahçenin yola dahil edilerek otobüsler için cep haline getirilmesi ile trafik sıkışıklığının bir nebze olsun azaltılabileceği ifade ediliyor. 

 

 

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...