GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-06-2023 16:01

Bayramda hava nasıl?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre; Kocaeli'de bayramın ilk günü parçalı ve az bulutlu, 2 ve 3'üncü günü ise yağışlı geçecek.

Bayramda hava nasıl?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre; Kurban Bayramı’nda bölgemizin Basra Alçak Basınç Sistemi ve atmosferin yüksek seviyelerindeki soğuk havanın etkisinde olacağı tahmin ediliyor. Arife günü ve Kurban Bayramı’nın ikinci ve üçüncü günü yerel sağanak geçişler görüleceği tahmin ediliyor.

Arife günü (27 Haziran 2023 Salı): Bölge genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusunun (İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli, Sakarya ve Yalova) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Bayramın 1. günü (28 Haziran 2023 Çarşamba): Bölge genelinin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

Bayramın 2. günü (29 Haziran 2023 Perşembe): Bölge genelinin (İstanbul, Edirne, Kırklareli,

Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya ve Yalova) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Bayramın 3. günü (30 Haziran 2023 Cuma): Bölge genelinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara’nın doğusunun kıyı kesimleri (Kocaeli ve Sakarya’nın kuzey kesimleri) yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Bayramın 4. günü (01 Temmuz 2023 Cumartesi): Bölge genelinin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AdminAdmin